سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

به تازگی تصویری منتشر شده که نشان دهنده ویژگی‌های قاب پشتی آیفون ۱۲ است. این قاب دارای سه لنز دوربین مشابه آیفون قبلی و اسکنر لیدار است.

با توجه به شایعات آیفون ۱۲ اپل در اکتبر عرضه خواهد شد ولی قبل از آن، شایعات زیادی منتشر شده که مشخصات فنی آن را نشان می‌دهد. تا به حال تصاویر اجزایی مثل صفحه نمایش و برد مداری لو رفته، اما به تازگی ویدیوی جدیدی منتشر شده که ویژگی‌های دیگری از آیفون ۱۲ با اندازه ۱/۶ اینچ نشان داده شده است.

اکانت توییتری با نامEverythingApplepro به لو رفتن قاب پشتی آیفون ۱۲ اشاره کرده کهوجود دوربین‌هاو اسکنر لیدار را تائید می‌کند و ویدیویی با همین مضمون منتشر کرده است.

تصویر احتمالی، قاب آیفون ۱۲ پرو با سه لنز دوربین را در عقب نشان می‌دهد و اگر این تصویر درست باشد آیفون 12 مجهز به اسکنر لیدار خواهد بود. شایعات نشان می‌دهد که اسکنر لیدار ممکن است منحصر به آیفون ۱۲ پرو ۷/۶ اینچی باشد. 

وجود اسکنر لیدار در قاب پشتی آیفون ۱۲ می‌تواند نشانه قابلیت‌های جدید عکاسی باشد. علاوه بر این در سمت راست تصویر قسمتی وجود دارد که احتمالاً مربوط به آنتن 5G است.

بر اساس شایعات منتشر شده آیفون ۲۰۲۰ اپل ممکن است از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز پشتیبانی نکند. اما بر مبنای اطلاعاتی که لو رفته آیفون مدل جدید وارد فاز تولید انبوه شده است و احتمالاً برای پشتیبانی صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز به روز رسانی نشده باشد.

اپل سه شنبه ۱۵ سپتامبر قرار است رویدادی برگزار کند که شایعات نشان می‌دهد فقط از مدل‌های جدید اپل واچ و ‌آیپدهای رونمایی می‌کند. معرفیآیفون جدید احتمالاً به اکتبر موکول می‌شود که به تاریخ عرضه این محصول نزدیک‌تر خواهد بود.

شایعات دیگر حاکی از این است که اپل در کنار آیفون۱۲ پرو ۱/۶ اینچی، یک مدل بزرگ‌تر یعنی آیفون ۱۲ پرو مکس ۷/۶ اینچی را عرضه می‌کند. علاوه بر این یک مدل آیفون ۱۲ با اندازه ۴/۵ اینچی و ۱/۶ اینچی عرضه خواهد شد. همچنین دو مدل ارزان قیمت آیفون جدیدجایگزین آیفون ۱۱ خواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location