سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل از روز گذشته اقدام به تغییر و بررسی برخی از مفاد دستورالعمل اپ استور داده و طی آن به برخی از توسعه دهندگان بازی امکانات بیشتری را ارائه کرده است.

بر اساس این دستورالعمل‌های به روز شده، سرویس‌های استریم بازی نظیر مایکروسافت ایکس کلاود از این پس اجازه فعالیت در اپ استور را داده است. البته اپل اعلام کرده که بازی‌های ارائه شده در این سرویس‌ها باید طی سیستم اشتراک اپل خریداری شوند و به صورت مستقیم از اپ استور دانلود و نصب شوند.

این تغییر قوانین به منزله آن است که سرویس‌های استریم نظیر ایکس کلاود، گوگل استادیا، استیم لینک و موارد مشابه از این پس می‌توانند در اپ استور و آی او اس فعالیت داشته باشند. البته ارائه دهندگان این سرویس‌ها باید بازی‌های مورد نظر خودشان را طبق دستورالعمل شرکت اپل، در اپ استور ارائه دهند و کاربر باید به صورت مستقیم آن‌ها را دانلود کند.

علاوه بر این، هر یک از بازی‌ها باید طبق دستور شرکت اپل پیش از آماده شدن برای انتشار در اپ استور مورد بررسی قرار گیرند و توسعه دهندگان باید اطلاعات کافی از آن‌ها را پیش از اقدام به عرضه در اختیار اپل قرار دهند. بازی‌ها همچنین برای ارائه قابلیت خرید درون برنامه‌ای باید از درگاه‌های اپل چنین اقدامی را انجام دهند. البته اپ استور این حق را برای توسعه دهندگان قائل شده که از طریق وب امکانات مربوط به خریدهای درون برنامه‌ای را به کاربران ارائه دهند.

این تغییرات نشان می‌دهد که شرکت اپل سیاست ساده‌تری در برابر بازی‌های ویدئویی و عرضه آن‌ها در پلتفرم‌های خود در نظر گرفته است. این موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده بازی‌های ویدیویی بتوانند محتوای ویژه را در پلتفرم‌های اپل ارائه دهند. البته این موضوع نشان دهنده برتری شرکت‌های توسعه بازی در برابر اپیک گیمز که به تازگی از فعالیت در اپ استور منع شده نیز می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location