شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که سامسونگ بنا به درخواست اپل، نمونه‌های اولیه نمایشگر آیفون تاشونده را ساخته است.

اکانت توییتر Ice Universe که در زمینه افشای اطلاعات محصولات اپل فعالیت می‌کند، طبق اطلاعاتی از Weibo (شبکه اجتماعی چینی که برای تبلیغ برندها از آن استفاده می‌شود) بیان می‌کند که سامسونگ بنا به تقاضای اپل، نمونه‌های نمایشگر ‌آیفون تاشونده را آماده عرضه کرده بود.

شایعات حاکی از آن است که شرکت سامسونگ تعداد زیادی نمونه‌های نمایشگر آیفون تاشونده را طی یک سال در اختیار اپل قرار خواهد داد. این افشاگر توییتر همچنان این برنامه در حال توسعه اپل را تائید کرده و احتمال می‌دهد که دستور کار این برنامه در آستانه آغاز قرار گرفته است.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که سال گذشته سامسونگ امید داشت تا سفارش تولید نمایشگرهای تاشونده را دریافت کند، اما این شرکت سفارش‌های ویژه‌ای در این زمینه دریافت نکرد. یکی از مشتریان احتمالی که سامسونگ امید زیادی به همکاری با آن داشت، شرکت اپل بود که البته مدیران کوپرتینو چنین درخواستی را به آن‌ها ندادند.

افشاگری‌های دیگر بر این باور هستند که اپل بعد از آزمایش نمونه‌های اولیه آیفون تاشو در سال گذشته، در حال آزمایش کردن تعداد بیشتری از دستگاه‌های مشابه است. برخی منابع آگاه پیشنهاد کرده‌اند که احتمالاً یک آیفون تاشونده در سال آینده عرضه خواهد شد.

سامسونگ با تأمین صفحه نمایشگر OLED برای آیفون، همواره یکی از تأمین کنندگان اصلی اپل در طول چند سال گذشته بوده است. این شرکت قصد دارد به عنوان تأمین کننده نمایشگر تاشونده، سهم بازار این فناوری را از آن خود کند.

شایعات منتشر شده نشان می‌دهد که اپل در حال کار روی فناوری نمایشگر تاشونده است و چندین پتنت درباره این فناوری به ثبت رسانده است. برخی منابع هم به مشارکت شرکت ال جی برای تولید آیفون تاشونده اشاره می‌کنند.

سامسونگ بنا به درخواست اپل، در حال بررسی و شروع تولید ۱۰ میلیون واحد از این قطعات برای سال آینده است. افزایش فعالیت خط تولیدهای سامسونگ، یکی از نشانه‌های واضح از ثبت سفارش اپل به این شرکت کره‌ای محسوب می‌شود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...