سبد خرید خالی‌ست.
september-Event-Apple

شرکت اپل تصمیم دارد تا سه شنبه این هفته کنفرانس جدید خود را برای معرفی محصولات جدید برگزار کند. کنفرانس 25 شهریور اپل قرار است کمی با رویدادهای گذشته اپل در سپتامبر تفاوت دارد.

این رویداد به دلیل شیوع ویروس کرونا از لحاظ نحوه برگزاری و موارد معرفی شده در آن تا حدودی با رویدادهای دیگر متفاوت است. اپل امسال مجبور شده تا رویداد پاییزی خود را به روزهای پایانی سپتامبر موکول کند. در عین حال تفاوت‌های این رویداد اپل فقط به زمان برگزاری آن مربوط نمی‌شود و امسال با یک رویداد کاملاً متفاوت از همه لحاظ مواجه هستیم.

در ادامه این مطلب هر آنچه باید از کنفرانس 25 شهریور اپل انتظار داشته باشیم را بررسی خواهیم کرد.

شیوه متفاوت برگزاری کنفرانس به خاطر شیوع کرونا

شیوع کرونا باعث شد تا اپل رویداد سپتامبر امسال را به صورت مجازی برگزار کند. در حقیقت این رویداد شامل یک ویدیوی از پیش ضبط شده است که در تاریخ مشخص، یعنی 25 شهریور 1399 ساعت 21.30 به وقت تهران از منابع رسمی اپل منتشر خواهد شد.

البته این اولین باری نیست که اپل رویداد مجازی برگزار می‌کند، اپل در ژوئن سال جاری میلادی نیز رویداد WWDC 2020 را به همین صورت برگزار کرده بود و بسیاری از کاربران و طرفداران محصولات اپل تجربه مشاهده چنین رویدادی را از اپل دارند. 

نبود آیفون در میان محصولات معرفی شده

اپل معمولاً در کنفرانس‌های سپتامبر خود از آیفون‌های جدید رونمایی می‌کند، امسال هم احتمالاً اپل تصمیم دارد تا آیفون 12 را در جریان کنفرانس سپتامبر اپل رونمایی کند. اما برخی از منابع خبری، ادعا کرده‌اند که آیفون 12 امسال به ماه سپتامبر نمی‌رسد. اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانسته برخی از قطعات این محصول را در زمان درست تأمین کند و به همین دلیل این محصولات را در ماه اکتبر آماده معرفی و عرضه خواهد کرد.

البته برخی از شایعات دیگر حاکی از آن است که شرکت اپل در سپتامبر دو مدل از چهار آیفون 12 را آماده معرفی می‌کند و پس از آن در ماه اکتبر دو مدل دیگر را آماده عرضه به بازار می‌کند.

برای مطالعه ادامه این مطلب به قسمت دوم « هر آنچه باید از کنفرانس 25 شهریور اپل انتظار داشت » مراجعه کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location