سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

 با توجه به نزدیک شدن کنفرانس سپتامبر اپل در سال 2020 و معرفی سری جدید ساعت‌های هوشمند و شایعات مربوط به عرضه نسخه جایگزین و ارزان قیمت این محصول، آیا خرید اپل واچ سری 3 تا پیش از این رویداد منطقی است؟

گفته می‌شود که در جریان کنفرانس ۱۵ سپتامبر اپل از آیپد ایر جدید، اپل واچ سری ۶ و اپل واچ جایگزین سری ۳ با عنوان Apple Watch SE رونمایی خواهد شد، اما برخی شایعات خبر از عدم معرفی نسخه جایگزین اپل واچ اقتصادی می‌دهند.

حال بسیاری از کاربران می‌خواهند بدانند که آیا تا پیش از برگزاری این رویداد و تائید خبر توقف تولید اپل واچ سری 3، خرید این محصول منطقی است یا باید برای خرید محصولی جدیدتر کمی بیشتر صبر کنند.

در صورتی که اپل از نسخه SE ساعت هوشمند خود رونمایی کند، اپل واچ سری 3 توقف تولید خواهد شد، این مسئله به معنای آن است که قیمت جهانی این محصول کاهش چشمگیری خواهد داشت.

از طرف دیگر، اگر اپل همچنان تصمیم به تولید اپل واچ سری 3 داشته باشد، قیمت این محصول ممکن است در بازار ایران، با نوسانات خاصی همراه باشد.

اما در حال حاضر معلوم نیست که اپل در جریان رویداد سپتامبر 2020 از چه محصولاتی رونمایی می‌کند و کاربران برای خرید ساعت هوشمند این شرکت یا صبر کردن برای آن سردرگم هستند.

سری سوم ساعت‌های هوشمند اپل یک گزینه وسوسه انگیز به شمار می‌آید؛ با این حال قطعاً جایگزین آن، یعنی اپل واچ SE محصول بهتری خواهد بود. به نظر می‌رسد که مدل جدید دارای پردازنده S5 باشد و ویژگی‌های ردیابی سلامت را نیز داشته باشد، اما این محصول ممکن است فاقد عملکرد ECG باشد.

بر اساس شایعات، این سؤال به ذهن می‌رسد که آیا اپل با افزودن برخی ویژگی‌های به مدل جایگزین سری سوم، می‌تواند قیمت ۱۹۹ دلار را برای آن ثابت نگه دارد یا اقدام به افزایش قیمت این محصولات می‌کند. اگر این شایعات درست از آب دربیاید خرید اپل واچ سری ۳ در شرایط فعلی منطقی خواهد بود.

اپل واچ سری ۳ مجهز به پردازنده S3 است که موجب بهبود چشمگیر سرعت در سیستم عامل واچ او اس شد. اپل این مدل را در سال ۲۰۱۷ طراحی و تولید کرد و از آن زمان تاکنون یکی از پرفروش‌ترین ساعت‌های هوشمند شرکت اپل بوده است که قیمت فعلی آن در بازه ۱۹۹ تا ۲۹۹ دلار بوده است.

کنفرانس ۱۵ سپتامبر اپل به این ابهامات و شایعات پایان می‌بخشد حال باید منتظر بود و دید که آیا اپل در جریان این رویداد از نسخه SE ساعت هوشمند خود رونمایی می‌کند، همچنان سری 3 را با همان کیفیت، قابلیت و قیمت به کاربران عرضه می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location