سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Face-Mask

 به گزارش بلومبرگ، اپل برای محافظت کارکنان در برابر ویروس کووید۱۹، دو مدل ماسک را با همکاری تیم طراحی این شرکت تولید و توزیع کرده است.

ماسک اپل در دو مدل طراحی شده که شامل Apple Face Mask و ‌Apple Clear Mask می‌شوند. این دو مدل ماسک توسط مهندسین و تیم طراحی صنعتی اپل طراحی شده و در منطقه کوپرتینو کالیفرنیا ساخته شده است. هفته گذشته یکی از کارکنان اپل یک عکس از ماسک اپل را برای Mac Rumors فرستاد که حالا خبرهای مربوط به آن تائید شده است.

ویژگی‌های ماسک اپل از این قرار است که مانند بسیاری از ماسک‌های پارچه‌ای با طراحی سه لایه، ذرات ورودی و خروجی را فیلتر می‌کند و تا پنج بار قابل شستشو و استفاده خواهد بود. این ماسک به شکل مثلثی طراحی شده که بینی را به‌طور کامل پوشانده و دارای یک قسمت گرد برای چانه و بندهای قابل تنظیم روی گوش است.

ماسک اپل مدل ClearMask کاملاً شفاف است و چهره فرد را به‌طور کامل نشان می‌دهد. این مدل ماسک برای افراد ناشنوا و کم شنوا بسیار مناسب است چرا که می‌توانند با استفاده از آن حرف‌های شخص مقابل را متوجه شوند. بلومبرگ به نقل از اپل می‌گوید برای یافتن مواد مناسب فیلتراسیون هوا، تحقیق و آزمایش دقیق انجام شده تا استفاده از این ماسک موجب مختل کردن زندگی روزمره شخص نشود.

کارکنان اپل مدل Apple Face Mask را می‌توانند طی دو هفته آینده دریافت کنند. اپل همچنین ماسک‌های جراحی که البته طراحی خودش نیست را برای مشتریان و بازدید کنندگان فروشگاه‌ها فراهم کرده است.

بلومبرگ می‌گوید که اپل فقط Apple Face mask را طراحی کرده است و ClearMask با مشارکت دانشگاه گالودت طراحی شده که مخصوص دانشجویان و دانش آموزانی که ناشنوا یا کم شنوا هستند. گفتنی است که این مدل ماسک توسط کارکنان اپل آزمایش شده است. همچنین اپل در حال کار کردن روی طراحی و ساخت ماسک‌های شفاف ClearMask برای استفاده در آینده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location