سبد خرید خالی‌ست.
google-Map-For-apple-watch

 شرکت گوگل اعلام کرده که توسعه گوگل مپ برای اپل واچ به پایان رسیده و این اپلیکیشن آماده عرضه به کاربران می‌شود. 

گوگل در ماه اوت سال جاری میلادی خبر از توسعه گوگل مپ برای اپل واچ داده بود و حالا این شرکت اعلام کرده که به زودی و مشخصاً تا پایان هفته آینده فرایند عرضه این اپلیکیشن را آغاز می‌کند.
نسخه اپل واچ گوگل مپ توسط برخی از کاربران دانلود و نصب شده است، با این حال این اپلیکیشن در زمان تنظیم این نوشته در اختیار عموم قرار نگرفته است. برخی از کاربران Reddit گزارش داده‌اند که گوگل مپ برای اپل واج را نصب کرده‌اند و از قابلیت‌های آن استفاده کرده‌اند.
این اپلیکیشن می‌تواند مسیرها و مکانی‌های مختلف را از روی تلفن‌های هوشمند آیفون دریافت و روی نمایشگر ساعت هوشمند نشان دهد. این موضوع باعث می‌شود تا کاربران برای مسیر یابی لزوماً نیازی به باز کردن و نگاه کردن به نمایشگر آیفون خود نداشته باشند و صرفاً از روی مچ دست مکان‌های مورد نظر و مسیرها را مشاهده کنند.
این اپلیکیشن همچنین امکان تخمین زمان رسیدن به مقصد در هر یک از مسیرهای مختلف را دارد که این موضوع باعث می‌شود تا کاربران اطلاعات کامل از یک مسیر را از طریق ساعت هوشمند داشته باشند.
گوگل مپ برای آیفون از همین حالا از طریق اپ استور قابل دانلود است. با این حال نسخه اپل واچ آن از طریق به‌روزرسانی‌های نرم افزاری به کاربران ارائه خواهد شد که امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد. عرضه این اپلیکیشن از طرف گوگل یک اقدام رقابتی در برابر اپل و اپلیکیشن رسمی مسیر یابی آن به‌حساب میاید که ممکن است باعث افزایش تمایل کاربران برای دانلود و نصب این اپلیکیشن کاربردی در آینده نزدیک شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location