سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

اپل روز گذشته نسخه بتا جدید macOS 11 Big Sur را برای گروه آزمایش کنندگان بتا عمومی منتشر کرد.

نسخه بتا جدید مک او اس بیگ سور یا بتای سوم عمومی تا قبل از انتشار نهایی آن در پاییز در اختیار آزمایش کنندگان قرار می‌گیرد. نسخه سوم بتا چند روز بعد از بتای ششم منتشر شده و در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. این نسخه همچنین دو هفته بعد از نسخه دوم منتشر شده است.

آزمایش کنندگان عمومی بتا که برای دریافت نسخه بتا جدید مک macOS Big Sur ثبت نام کرده‌اند می‌توانند بعد از نصب پروفایل، از طریق بخش Software Update در تنظیمات آن را دریافت کنند.

آزمایش کنندگان بتا باید برای دریافت این نسخه در صفحه تست کنندگان بتا ثبت نام کنند تا امکان دسترسی به نسخه بتای iOS، macOS، watchOS و tvOS را داشته باشند. از آنجا که نسخه بتا ناپایدار است آزمایش کنندگان بتا قبل از نصب macOS Big Sur، بهتر است یک بکاپ کامل از دستگاه بگیرند و پس از آن اقدام به نصب نسخه به روز رسانی شده روی دستگاه اصلی کنند.

رابط کاربری این نسخه، هر چند که تغییرات زیادی کرده و شبیه به آی او اس شده، اما همچنان برای کاربران مک آشنا است. به عنوان مثال در طراحی پنجره‌ها، رنگ‌ها، آیکون برنامه‌ها، رابط کاربری صدای سیستم، نوار کناری تغییراتی ایجاد شده است.

این به روزرسانی اولین باری است که امکان دسترسی به کنترل سنتر را به سیستم عامل مک میاورد و امکان تغییرات مواردی نظیر حجم روشنایی نمایشگر، بک لایت صفحه کلید، اتصال به وای فای و غیره را می‌دهد.

مرکز نوتیفیکیشن‌ها نیز در این نسخه به روز رسانی شده که شامل اعلان‌های تعاملی بیشتر می‌شود و با طراحی دوباره ویجت‌ها می‌تواند نمایانگر شباهت هر چه بیشتر در iOS14 باشد.

این نسخه از همین حالا در دسترس بوده و کاربران می‌توانند آن را از طریق روش دریافت نسخه‌های بتا دریافت کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location