سبد خرید خالی‌ست.
Airtag

شایعات از این قرار است که اپل ردیاب هوشمند خود را با عنوان ایرتگ به زودی آماده عرضه خواهد کرد.‌

طبق گزارشی از خبرگزاری ژاپنی ‌نیکی، اپل به زودی محصول ردیاب هوشمند خود را با نام ایرتگ تولید و آماده عرضه می‌کند. این فناوری جدید اپل یا ایرتگ برای ردیابی طیف وسیعی از اشیا استفاده خواهد شد. شایعات درباره ردیاب‌ها بر این اساس است که ظاهر این محصولات شبیه به دیسک‌های کوچک گرد هستند که به شئ مورد نظر متصل شده و به صورت بی‌سیم در پیدا کردن آن‌ها به کاربر کمک می‌کنند. ایرتگ از طریق برنامه Find Myردیابی را انجام می‌دهد .

ایرتگ‌ها احتمالاً به شکل آفلاین ردیابی را انجام می‌دهند یعنی برای مکان‌یابی نیازی به اتصال اینترنت از طریق وای فای یا تلفن همراه ندارند. ایرتگ‌ها با فناوری رادیویی و باند فوق وسیع کار می‌کنند که مبتنی بر تراشه U1 است که تا پیش از این در آیفون ۱۱ مورد استفاده قرار گرفته است. این تراشه در جدیدترین مدل‌های آیفون یعنی آیفون ۱۲ هم وجود دارد تا از قابلیت ردیابی دقیق برخوردار باشند.

علیرغم اینکه این محصول در حال تولید است ولی زمان عرضه آن مشخص نیست. بلومبرگ در گزارشی در ۳۱ اوت گفت که ایرتگ‌ها فعلاً در حال توسعه هستند و با یک اکسسوری دیگر مثل یک کیف چرمی قابل حمل خواهند بود. مارک گورمن خبرنگار بلومبرگ گفته که ایرتگ‌ها می‌توانند بخشی از رده محصولات پاییزی اپل باشند. هر چند که هنوز تاریخ دقیق معرفی و رونمایی از این محصول مشخص نشده است.

اپل با تولید ایرتگ می‌تواند به عنوان مهم‌ترین تولید کننده ابزار ردیاب ارزان قیمت شناخته شود. تا پیش از این محصولات TILE که در بازار جهانی سروصدای زیادی به پا کرده‌اند، با این حال این محصولات با محدودیت‌های ویژه‌ای عرضه شده‌اند که ممکن است تجربه کاربری را تا حدودی مختل کنند. اپل می‌تواند باعرضه ردیابی آفلاین در ایرتگ چالش‌های مربوط به ابزارهای TILE را به طور کامل برطرف سازد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location