سبد خرید خالی‌ست.
WAZE

توسعه دهندگان ویز به تازگی قابلیتی جدید را به کاربران ارائه داده‌اند که از طریق آن کاربران می‌توانند مسیرهای خود را از طریق دستگاه‌های دسکتاپ مشخص کرده و آن را به اپلیکیشن نصب شده در تلفن هوشمند خود بفرستند.

کاربران می‌توانند از طریق نسخه وب ویز اقدام به تعیین مسیر کنند. برای این کار کافی است به وب سایت رسمی ویز مراجعه کرده و پس از وارد کردن اکانت خود، اقدام به تعیین مسیر کنند. پس از این کار مسیر یاد شده برای حرکت در تلفن‌های هوشمند آماده می‌شود و کاربران می‌توانند مسیر را روی گوشی ببینند.

این قابلیت از طریق اسکن کردن یک QR CODE مسیر مورد نظر را با تلفن هوشمند خود به اشتراک بگزارند. مرورگر می‌تواند تمامی مسیرها را به رابط کاربری ساده‌تر و با نمایشگر بزرگ‌تر به کاربران نشان دهد و از آن طریق می‌توان به صورت راحت‌تر اقدام به دریافت مسیرهای مختلف کنند.

این قابلیت از همین حالا برای اندروید و آی او اس عرضه شده و محدودیت زیادی برای دانلود و نصب ندارد. به همین دلیل کاربران می‌تواند از طریق تمام دستگاه‌هایی که ویز در آن‌ها نصب به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

با توجه به این موضوع روند کاربری از طریق ویز آسان‌تر می‌شود و کاربران می‌توانند امکاناتی بهتر را برای تعیین مسیرهای مورد نظر در دست داشته باشند.

این قابلیت همچنین باعث می‌شود تا ویز تا حدودی به رابط کاربری گوگل مپ نزدیک شود. ویز یکی از اپلیکیشن‌های مسیریابی تحت مدیریت گوگل است با این حال بسیاری از بخش‌های آن با گوگل مپ که نرم افزار اصلی مسیر یابی و نقشه این شرکت است، متفاوت بوده و همین مسئله باعث شده تا برخی از کاربران در انتخاب مسیرها گیج و سردرگم شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location