سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Even_20200909-113506_1

شرکت اپل دیشب دعوت‌نامه‌های رویداد 15 سپتامبر خود را منتشر کرده و حالا یک هفته مانده به این رویداد تمام اطلاعات و جدول زمان‌بندی آن لو رفته است.

این رویداد قرار بود به شکل مجازی برگزار شود و به همین دلیل شرکت اپل در وب سایت رسمی خود و اکانت یوتیوب آن را آماده کرده بود و اعلام کرده که تا شش روز دیگر این رویداد را برگزار می‌کند. اما نکته مهم که باعث لو رفتن تمام اطلاعات این رویداد شده، مربوط به جدول و سکشن بندی زمان هر یک از رویدادها است که در اطلاعات متای ویدیوی لایو یوتیوب این رویداد رخ داده است.

Guilherme Rambo از تحلیلگران و هکرهای سرشناسی که شهرت زیادی برای افشای اطلاعات جدید اپل پیدا کرده به تازگی اعلام کرده که کدهای متای مربوط به زمان بندی و تگ‌های ویدیویی صفحه لایو یوتیوبی اپل را استخراج کرده است.

این اطلاعات که در حال حاضر به صورت عمومی منتشر شده نشان می‌دهد که شرکت اپل قطعاً از اپل واچ سری 6 رونمایی می‌کند. در این میان، اطلاعاتی از آیپد ایر 2020 و مک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون نیز در جدول زمان بندی رویداد 15 سپتامبر اپل دیده می‌شود. 

اما نکته مهم‌تر این است که با وجود پیدا شدن نام iPhone آن هم دقیقاً بعد از سکشن iOS هیچ اطلاعات دقیقی از آیفون 12 در این برنامه وجود ندارد. این مسئله می‌تواند یکی تائید کننده‌های این شایعه باشد که شرکت اپل در جریان رویداد سپتامبر 2020 خود از آیفون 12 رونمایی نمی‌کند و به جای آن تصمیم به رونمایی از محصولات دیگر دارد.

رویداد سپتامبر اپل قرار است در 25 شهریور، یعنی سه شنبه هفته آینده برگزار شود که شرکت اپل در جریان آن قرار است از محصولات جدیدی مثل اپل واچ سری 6 در کنار ایرپاد استودیو و آیپد ایر 2020 رونمایی کند. برخی از افراد احتمال معرفی اپل تی وی نسل شش را نیز در این کنفرانس مطرح کرده‌اند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location