سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Store2

اپل امروز اعلام کرد که اپل استور شناور سنگاپور را روز پنج‌شنبه ۱۰ سپتامبر، ساعت ۱۰ صبح بازگشایی می‌کند و با افتخار آن را « جاه‌طلبانه‌ترین پروژه خرده فروشی» خود نامید.

اپل استور شناور سنگاپور سومین فروشگاه خرده فروشی اپل بوده که در سنگاپور بنا شده است. شایعات حاکی از این است که این فروشگاه توسط شرکت معماری انگلیسی فاستر طراحی شده است.

اپل فروشگاه Marina Bay Sands را به شکل شناور روی آب‌های خلیج مارینا در شرق مرکز سنگاپور بنا کرده است. ساختمان این فروشگاه گنبدی شکل است و از ۱۱۴ قطعه شیشه ساخته شده که توسط قطعات «بازیک» عمودی به یکدیگر متصل شده‌اند.

شکل گنبد الهام گرفته از معبد خدایان در رم باستان است. در بخش بالای گنبد حفره‌ای وجود دارد که داخل فروشگاه را در طول روز با نور خورشید روشن می‌کند. فضای داخلی این گنبد شیشه‌ای طوری طراحی شده که موجب انعکاس نور و روشنایی چشمگیری در شب می‌شود. هم‌چنین وجود درختان در داخل این سازه زیبایی و حس خاصی ایجاد کرده است.

در اپل استور شناور سنگاپور، ۱۴۸ کارمند مشغول به کار خواهند شد که از اکثر کشورهای دنیا و تقریباً به ۲۳ زبان مختلف صحبت می‌کنند. قسمت‌هایی برای نشان دادن محصول و سالن‌هایی با دیوارهای بزرگ برای نمایش ویدیویی طراحی شده است. هم‌چنین محل همایش و گردهمایی هیئت مدیره زیر آب قرار گرفته که برای جلسات تجاری، آموزش و کنفرانس‌های خصوصی در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل اپل تیم کوک، به افتتاح اپل استور شناور در شهر سنگاپور اشاره کرده و علت ایجاد سومین فروشگاه اپل در این کشور را افزایش تعداد مشتریان در دیگر فروشگاه‌های سنگاپور بیان کرد. هر چند در شرایط همه گیری کرونا شاید تأثیری موقتی بر روی تعداد مشتریان و فروش محصولات اپل در این فروشگاه‌ها ایجاد شده باشد.

افراد باید برای بازدید روز اول از طریق صفحه وب‌سایت فروشگاه رزرو انجام دهند و قطعاً به دلیل شرایط خاص همه‌گیری کرونا استفاده از ماسک و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجباری خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location