سبد خرید خالی‌ست.
ECG-Japan

 قابلیت نوار قلب اپل واچ و اعلان‌های نامنظم ضربان قلب که در سری ۴ و ۵ ساعت‌های هوشمند اپل ارائه شده، به تازگی گواهی و تائیدی‌های لازم را از مقامات پزشکی کشور ژاپن دریافت کرده است.

انجمن توسعه تجهیزات پزشکی ژاپن ( JAAME ) مجوز نوار قلب اپل واچ را روز جمعه ۴ سپتامبر تائید کرد و اطلاعات آن امروز از طریق وبلاگ فناوری iphone Mania گزارش شده است. شرکت اپل با انتشار به‌روز رسانی واچ او اس، ویژگی‌ مربوطه را برای دارندگان اپل واچ در ژاپن عرضه می‌کند.
تصویب انجمن ژاپنی تجهیزات پزشکی حاصل همکاری دپارتمان قلب و عروق Ochanomizu در این کشور است و قرار است که به صورت سرپایی در اختیار برخی از بیماران قرار گیرد.

این انجمن می‌تواند با استفاده از این قابلیت و ارائه آن به کاربران و بیماران، حملات مشکوک آریتمی را ثبت کرده و جزییات بیشتری را بررسی و در اختیارشان قرار دهد.
کاربران اپل واچ سری ۴ و ۵ با گذاشتن انگشت روی دیجیتال کراون، به مدت ۳۰ ثانیه می‌توانند یک موج الکتروکاردیوگرام را ثبت و مشاهده کنند. اگر نتایج به دست آمده غیرطبیعی باشد کاربران می‌توانند این اطلاعات را به دکتر نشان داده و با بررسی به موقع متوجه مشکلات مهم‌تر شوند. در نتیجه این فرایند، روند معالجه به صورت سریع‌تر انجام شده و به شکلی آسان‌تر به درمان و رفع مشکلات قلبی رسیدگی می‌شود و از ایجاد عوارض خطرناک جلوگیری می‌کنند.
اپل قبل از اینکه روند تجاری سازی نوار قلب اپل واچ را در کشورهای مختلف آغاز کند معمولاً تائیدیِ انجمن‌های سلامت دولتی را به دست می‌آورد. هنگامی که اپل واچ سری ۴ در سال ۲۰۱۸ عرضه شد اپل تأییدیه FDA ایالات متحده را برای ارتقا عملکرد این محصول دریافت کرده بود.
همچنین انجمن دستگاه‌های پزشکی و داروسازی ژاپن ( PMDA ) در ماه ژوئن، لیستی از تولید کنندگان خارجی که امکان استفاده از محصولات آن‌ها برای تشخیص بیمارها مجاز است را به‌روز کرده بود که نام اپل نیز در میان این شرکت‌ها قرار داده شده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location