سبد خرید خالی‌ست.
www

شرکت اپل تصمیم گرفته تا به منظور بهبود روند کاری اپل تی وی پلاس، یکی از مدیران سابق دیزنی را استخدام کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری The Telegraph شرکت اپل Tim Connolly را به استخدام خود در آورده است. او تا پیش از این سمت‌های مهمی در دیزنی، Hulu و Quibi داشته است و حالا قرار است به عنوان بخشی از تیم اپل کار کند. او نایب رئیس توزیع محتوای دیجیتالی دیزنی، مدیر ارشد سرویس استریم Quibi و بخش تبلیغات آن بوده است و در زمینه راه اندازی سرویس Hulu نیز نقش مهمی داشته است.

در حال حاضر شرکت اپل هیچ ادعایی در مورد سمت Tim Connolly نکرده است و معلوم نیست او قرار است در اپل تی وی پلاس چه کارهایی را انجام دهد؛ اما با توجه به سوابق کاری او می‌توان حدس زد که او یکی از مدیران کانال‌های انحصاری محتوای اپل تی وی پلاس در آینده باشد.

شرکت اپل تا پیش از این نیز برای راه اندازی سرویس اپل تی وی پلاس اقدامات مشابهی را انجام داده بود و افراد مطرح در حوزه تولید و توزیع محتوای ویدیویی را استخدام کرده بود. شرکت اپل در سال 2017 دو نفر از مدیران Sony Entertainment را به استخدام خود در آورده بود که از طریق آن‌ها توانست روند بازاریابی و آماده سازی اپل تی وی پلاس را به سرانجام برساند.

این شرکت در حال حاضر با پروژه‌هایی نظیر سرویس ترکیبی و باندل اپل وان دست و پنجه نرم می‌کند و همین موضوع ممکن است به استخدام‌های جدید آن نیز مربوط باشد. با این حال به نظر می‌رسد Tim Connolly قرار است سمتی بالاتر داشته باشد و در بازار یابی سرویس اپل تی وی پلاس کمک‌های ویژه‌ای را به شرکت اپل کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location