سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شایعات منتشر شده حاکی از آن است که ایکس باکس سری اس با قیمت ۲۹۹ دلار و هم‌زمان با ایکس باکس سری ایکس با قیمت ۴۹۹ دلار در تاریخ دهم نوامبر عرضه خواهند شد.

خبرهای منتشر شده اعلام کرده‌اند که ایکس باکس سری اس می‌تواند یکی از کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت باشد که طی پروژه لاک هارت توسعه داده شده است.

تصویر چند ثانیه‌ای منتشر شده از تبلیغ این محصول، طراحی کنسول و قیمت ۲۹۹ دلاری آن را لو داده است. ظاهراً طراحی آن شبیه دیگر کنسول ایکس باکس نسل نهمی باشد. در این میان برخی از تحلیلگران تصویر را تائید کرده ولی قیمت را نزدیک به واقعیت دانسته‌اند.
ایکس باکس سری اس احتمالاً شبیه ایکس باکس وان ایکس است ولی لوگوی قرار گرفته شده روی بدنه آن شاید تغییراتی نسبت به سری ایکس داشته باشد.
ویدیوی منتشر شده اکانت توییتری WalkingCat نشان می‌دهد که ایکس باکس سری اس از ایکس باکس سری ایکس باریک‌تر است و به راحتی زیر میزهای تلویزیون‌ قرار می‌گیرد. یک دریچه دایره‌ای در بالای آن قرار دارد که شبیه ایکس باکس وان اس بوده است.
با وجود برخی شباهت‌های ظاهری میان ایکس باکس سری اس این کنسول قابلیت‌های بیشتری نسبت به نسل قبلی خواهد داشت. در ایکس باکس سری اس قدرت بالاتر CPU و عملکرد بسیار بالای SSD موجب می‌شود بازی‌های نسل بعد واقعی‌تر اجرا شوند ولی با کاهش قدرت GPU احتمالاً عنوان‌های مدرن را با رزولوشن 4K تولید نمی‌کند. از طرفی ایکس باکس وان ایکس می‌تواند بازی‌های ایکس باکس وان را با کیفیت 4K اجرا کرده ولی نمی‌تواند نسخه‌های بعدی بازی یا نسل‌های بعدی را اجرا کند.
اگر قیمت ۲۹۹ دلار دقیق باشد ایکس باکس سری اس مقرون به صرفه خواهد شد. پرسشی که مطرح می‌شود این است که سهم موفقیت و میزان توجه خریداران به ایکس باکس سری اس بیشتر است یا ایکس باکس سری ایکس که با وجود عرضه سری اس در نوامبر امیدواریم خیلی سریع‌تر به جواب سؤالمان برسیم.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location