سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovere_20200908-114733_1

 شایعات مختلف حاکی از وجود یک رخداد مهم تا پایان شب جاری است و حالا جان پروزر ضمن رد ادعای مارک گورمن اعلام کرده که هنوز بر ادعای خود مبنی بر عرضه محصولات جدید اپل تا پایان امشب پافشاری می‌کند. 

پروزر تائید کرده که شرکت اپل همچنان تصمیم دارد تا در صبح روز سه شنبه به وقت شرق آمریکا که معادل امشب به وقت تهران می‌شود، محصولات جدید خود را از طریق یک کنفرانس خبری رونمایی کند. این محصولات شامل اپل واچ سری 6 و آیپد 2020 هستند که قرار است طی یک کنفرانس خبری ساده یا از طریق وب سایت رسمی شرکت اپل رونمایی شوند.
این در حالی است که روز گذشته مارک گورمن گزارشگر خبرگزاری بلومبرگ تائید کرده بود که شرکت اپل بعید است که محصولات خود را بدون اعلام قبلی طی یک مراسم رونمایی کند و احتمالاً امشب شاهد انتشار دعوت‌نامه‌های مربوط به کنفرانس سپتامبر اپل خواهیم بود. گورمن بر این ادعا است که شرکت اپل دعوت‌نامه‌های کنفرانس سپتامبر را امشب منتشر و آن را در نیمه دوم ماه جاری میلادی برگزار می‌کند.
حال جان پروزر اعلام کرده که هنوز شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد جدید در امشب است. توییت او که به‌تازگی منتشر شده در ادامه آمده است:

خیلی خوب دوستان، این آخرین توییت امشب من است
منابع [اطلاعاتی] من چیزی به گفته‌های قبلی اضافه یا نظرشان را عوض نکرده‌اند.
آن‌ها هنوز به من میگویند که اپل واچ و آیپد ایر فردا [سه شنبه] از طریق یک کنفرانس خبری معرفی می‌شوند.
فردا با همه شما ملاقات می‌کنم تا [نتیجه] را ببینیم.

با توجه به گفته‌های پروزر می‌توان حدس زد که شرکت اپل احتمالاً تا پایان امشب به وقت تهران دست کم اطلاعاتی جدید از محصولات تازه خود ارائه می‌دهد. این اطلاعات ممکن است به تاریخ برگزاری رویداد مربوط باشد یا در حقیقت خود رویداد معرفی محصولات باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location