سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بلومبرگ ادعا می‌کند که اپل قصد دارد با اعلام تاریخ عرضه آیفون ۱۲ در سال ۲۰۲۰ به فروش جنجالی و پر سر و صدا دست یابد. البته چالش‌های پیش رو باعث شده تا این شرکت مجبور به عرضه این محصولات طی دو مرحله باشد.

قطعاً تاریخ عرضه آیفون ۱۲ مبتنی بر نمایشگرهای OLED جدید با سایزهای ۴/۵ اینچ، ۱/۶ و ۷/۶ اینچ پیش از پایان یافتن سال جاری میلادی خواهد بود. با این حال شایعات از این قرار است که اپل آیفون ۷/۶ اینچ و یک مدل از آیفون ۱/۶ اینچ رده بالاتر را با سه لنز دوربین ارائه کند و آیفون ۴/۵ اینچ و سایر آیفون‌های مدل ۱/۶ اینچ را باقیمت ارزان و مقرون به‌صرفه‌تر و همراه با دو لنز دوربین روانه بازار کند.

اما به دلیل تأخیر در تولید و توسعه دستگاه‌های آیفون ، امسال اپل با فروش جنجالی مواجه خواهد شد ولی شایعات ضد و نقیضی مبنی بر ترتیب عرضه این دستگاه‌ها وجود دارد.

دیجی تایمز قبلاً اظهار کرده بود که دو مدل آیفون ۱۲ با اندازه ۱/۶ اینچ اوایل اکتبر و دو مدل آیفون ۱۲ با سایز ۷/۶ و ۴/۵ اینچ در تاریخی دیگر عرضه خواهند شد. این نشریه تایوانی مکرراً ادعا می‌کند که دلیل تأخیر در تاریخ عرضه آیفون ۱۲ به خاطر تأمین صفحه مدار چاپی لایه‌ای در این محصولات است.

منابع آگه می‌گویند که ممکن است آیفون جدید در دو مدل ۱/۶ اینچ در گام ابتدایی و سپس دو مدل ۷/۶ و ۴/۵ اینچ در گام بعدی عرضه شوند. این مسئله به آن دلیل است که تأمین صفحه مدار اصلی SLP برای مدل ۱/۶ اینچ در ماه جولای شروع شده و سپس برای دو مدل ۷/۶ و ۴/۵ اینچ در نیمه دوم آگوست خواهد بود. 

جان پروسر افشاگر اپل اظهار می‌کند که آیفون ۱۲ در یک کنفرانس ماه اکتبر معرفی خواهد شد و ابتدا مدل‌های ارزان قیمت رونمایی خواهند شد و اندکی بعد پیش فروش آن‌ها آغاز شود. او ابراز می‌کند که آیفون ۱۲ پرو یا همان مدل گران قیمت تا نوامبر عرضه نشود.

 

جان پروسر معتقد است که بیانیه مطبوعاتی آیپد و اپل واچ امروز منتشر می‌شود. اما مارک گورمن روزنامه نگار با نفوذ بلومبرگ فکر می‌کند امروز صرفاً یک بیانیه از کنفرانس مجازی آیفون و اپل واچ منتشر خواهد شد و این رویداد در سپتامبر برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location