سبد خرید خالی‌ست.
New-apple-event

روز گذشته بود که شایعاتی در مورد تصمیم اپل برای رونمایی از محصولات جدید در سه شنبه منتشر شد و حالا Jon Prosser ادعا کرده که این شایعه صحت دارد و به احتمال زیاد فردا بخشی از محصولات جدید اپل رونمایی می‌شوند.

Jon Prosser که در طول چند ماه گذشته با افشای شایعات مختلف در مورد محصولات اپل خیلی شناخته شده است، حالا در توییت جدید خود توضیح داده که اپل برای برگزاری یک رویداد خبری در 8 سپتامبر، معادل 18 شهریور برنامه ریزی کرده است، با این حال این رویداد هنوز به صورت رسمی تائید نشده است. البته او در پایان توییت خود اعلام کرده که در آینده اطلاعات بیشتری را در مورد این رویداد از طریق توییتر منتشر می‌کند.

تا پیش از این، Jon Prosser اعلام کرده بود که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سپتامبر 2020 میلادی از محصولاتی نظیر اپل واچ و آیپد رونمایی کند و حالا این گزارش‌ها از طرف خود او تائید شده است. روز گذشته نیز اکانت اینستاگرامی Apple Design مطابق با شایعات پیشین مطرح شده توسط Jon Prosser تائید کرده بود که شرکت اپل روز سه شنبه رویدادی ویژه را برگزار می‌کند.

با وجود این مسئله شرکت اپل هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از برگزاری یک رویداد جدید در سپتامبر ارائه نداده است و معلوم نیست که این رویداد قرار است در چه زمانی برگزار شود. شرکت اپل در طول سه سال گذشته در روزهای 12 و 10 سپتامبر رویدادهای خود برای رونمایی از آیفون‌های جدید را برگزار کرده بود. این شرکت معمولاً یک هفته پیش از برگزاری هر رویداد دعوت‌نامه‌های مربوط به آن را منتشر می‌کند، اما این شرکت در طول یک یا دو هفته پیش هیچ اطلاعاتی از برگزاری رویداد جدید منتشر نکرده و معلوم نیست که این رویداد در چه زمان برگزار خواهد شد.

گفتنی است که مارک گورمن گزارشگر بلومبرگ نیز ادعاهایی را در مورد برگزاری رویدادی جدید در روز سه شنبه از طرف اپل تایید کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location