شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که سرویس استیم اخیراً اقدام به مسدود و غیرفعال سازی برخی از اکانت‌های کاربران کرده است.

بر اساس این گزارش، کاربرانی که به صورت غیرمعمول اقدام به ساخت اکانت در ریجن ها و مناطق مختلف می‌کنند، از طرف استیم شناسایی شده و اکانت آن‌ها مسدود می‌شود. این مسئله به دلیل نرخ تبدیل ارز مورد استفاده توسط این کاربران بوده است که باعث می‌شود که تا اکانت‌های منتشر شده به حالت Restrict برود.

این مشکل در حال حاضر در ریجن آرژانتین بیشتر از همه گزارش شده است و باعث دردسرهای بسیار زیادی برای کاربران شده است. با توجه به این موضوع، به کاربران توصیه می‌شود تا در صورت تمایل برای خرید گیفت کارت استیم، حتماً به ریجن اکانت و گیفت کارت استیم والت آن دقت کنند و از تطابق آن‌ها با یکدیگر اطمینان حاصل کنند.

شرکت VALVE همچنین طی بیانیه‌ای اعلام کرده که طی تغییرات اخیر در استیم، گیفت‌های hkd و twd که برای هنگ کنگ و تایوان هستند، امکان شارژ در اکانت‌های آرژانتین را ندارند. با توجه به این موضوع، حتماً از کاربران درخواست می‌شود تا پیش از خرید گیفت کارت استیم والت ریجن آن‌های موجود را با بخش پشتیبانی هماهنگ کنند. 

گفتنی است که در حال حاضر گیفت کارت استیم والت USD فقط برای اکانت‌های آمریکا است و اکانت‌های آرژانتین فقط امکان دسترسی به گیفت کارت‌های ARS را دارد.

لازم به یادآوری است که گیفت کارت یک کد با ارزش مالی است که دریافت کننده صاحب نهایی و مصرف کننده آن به حساب میاید. بر این اساس توصیه می‌شود تا در زمان خرید گیفت کارت دقت لازم را به عمل آورید و از خرید گیفت کارت‌های اشتباه خودداری کنید.

 
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...