شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 ارزش سهام اپل با وجود رشدهای اخیر مشاهده شده در چند ماه اخیر، با سقوط محسوس همراه بود و این کمپانی لقب شرکت 2 تریلیون دلار را از دست داد.

ارزش کلی شرکت اپل در روز پنجشنبه هفته گذشته و مشخصاً در یک روز هشت درصد کاهش داشت و بدترین روز ممکن برای سهام داران این شرکت رقم خورد. در حقیقت این شرکت در یک روز 180 میلیارد دلار ارزش کمتری نسبت به گذشته پیدا کرد که این مسئله باعث دردسرهای بسیاری برای سهام داران آن شد.

بر اساس گزارش مقاله منتشر شده در وب سایت Market Watch ارزش سهام شرکت اپل رکورد بیشترین سقوط سهام در یک روز را زده است. تا پیش از این سقوط ارزش سهام فولکس واگن در اکتبر 2008 سروصدای زیادی به پا کرده بود که این غول اتومبیل سازی در یک روز 153 میلیارد دلار کوچک‌تر از قبل شده بود.

اپل همچنین در روز جمعه نیز نزدیک به 5 درصد از ارزش خود را از دست داد و دیگر یک شرکت دو تریلیون دلاری به‌حساب نمیاید.

این مسئله ممکن است دلایل مختلف داشته باشد که بسیاری از تحلیلگران در حال بررسی آن هستند. بر اساس بررسی‌های انجام شده، مسائلی چون شیوع ویروس کرونا، چالش‌های مربوط به تولید محصولات و از همه مهم‌تر تصمیم اپل برای تقسیم هر سهم به چهار سهم از عواملی هستند که بسیاری از تحلیلگران آن را به‌عنوان علت اصلی سقوط سهام شرکت اپل عنوان کرده‌اند. البته دلیل عمده این مسئله ممکن است به تأخیر در عرضه آیفون‌های جدید مربوط باشد که شرکت اپل هنوز این ادعاها را تائید را رد نکرده است.

با این حال به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک اپل با معرفی محصولات جدیدتر بتواند دوباره موفق به افزایش ارزش سهام خود شود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...