سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

شایعات بسیاری تائید کرده‌اند که شرکت اپل برخلاف سال‌های گذشته تصمیمی برای معرفی آیفون 12 در ماه سپتامبر ندارد و حالا گزارشی از احتمال تصمیم این شرکت برای رونمایی از برخی از محصولات در روز سه شنبه 18 شهریور منتشر شده است.

اکانت اینستاگرامی Appledesign در گزارشی کوتاه اعلام کرده که شرکت اپل در روز هشتم سپتامبر 2020 ساعت 11 به وقت شرق آمریکا که معادل سه شنبه 18 شهریور ساعت 10.30 شب از محصولات جدید خود رونمایی خواهد کرد. این اکانت توییتری اعلام کرده که محصولات معرفی شده در روز سه شنبه شامل آیپد ایر 4، اپل واچ سری 6 و ایرپاد استودیو هستند. 

این ادعا در حالی مطرح شده که بسیاری از گزارش‌های منتشر شده از زنجیره‌های تأمین شرکت اپل حاکی از آن است که اپل واچ سری 6 قرار است هم‌زمان با آیفون 12 رونمایی شود که این مسئله تائید کننده معرفی اپل واچ سری 6 در ماه اکتبر سال جاری میلادی خواهد بود.

از طرف دیگر، اپل هنوز به صورت رسمی دعوت‌نامه‌های مربوط به رونمایی از محصولات جدید خود را ارائه نداده است. این در حالی است که اپل دست کم یک هفته قبل‌تر از برگزاری رویدادها، دعوت‌نامه مربوط به آن‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با توجه به این موضوع، حتی اگر شایعه یاد شده درست هم باشد، شرکت اپل به احتمال زیاد بدون رویداد این محصولات را رونمایی و معرفی خواهد کرد.

البته شایعه مطرح شده هنوز به طور کامل تائید یا رد نشده است و با توجه به این موضوع باید تا روز سه شنبه صبر کرد و دید آیا اپل از اپل واچ سری 6 در کنار آیپد 2020 و ایرپاد استودیو رونمایی می‌کند تا هنوز کاربران باید برای دیدن محصولات جدید اپل منتظر باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location