سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت اپل چهارمين واچ او اس ۷ بتا را یک هفته بعد از انتشار نسخه سوم و چند روز بعد از نسخه جديد بتا برای توسعه دهندگان، در تاریخ سوم سپتامبر منتشر کرد. واچ او اس ۷ بتا را می‌توان با عضویت در وب‌سایت رسمی تست کنندگان بتای عمومی اپل دانلود کرد.

با این وجود به کاربران توصیه می‌شود تا نسخه نهایی واچ او اس ۷ را نصب کنند، زیرا باگ‌های موجود در نسخه‌های بتا ممکن است پس از مدتی باعث ایجاد اختلال در روند کاربری شوند. ضمناً هیچ راهی برای داون گرید به واچ او اس ۶ وجود ندارد که این مسئله باعث دردسرهای زیادی خواهد شد. واچ او اس ۷ در اپل واچ سری 3 ، سری ۴ و ۵ قابل نصب است و کاربران اپل واچ سری ۱ و سری ۲ از آن بی‌بهره هستند.

واچ او اس ۷ بتا با ویژگی ردیابی خواب به روز رسانی شده است. کاربران با استفاده از این ساعت هوشمند، می‌توانند زمان خواب را اندازه گیری کنند. این ویژگی در کنار خصوصيت wind Down زمان مناسب برای خواب را تنظیم می‌کند تا هنگام شب کاربران راحت‌تر راحت‌تر بخوابند.

اپل واچ همچنین از طریق لرزش‌های هپتیک اطلاعاتی درباره آب و هوا و میزان عمر باتری را به کاربران ارائه می‌دهد. اپل واچ با قابلیت تشخیص شستن دست، به طور خودکار و طی دریافت صدای آب و حرکت دست‌ها شروع به اندازه گیری زمان برای مدت ۲۰ ثانیه می‌کند. این اندازه گیری زمانی به شستن دست‌ها در همه گیری کرونا کمک می‌کند که البته بسیار حائز اهمیت است،. به این ترتیب شما مطمئن می‌شوید که برای شستشوی دست‌ها مدت زمان توصیه شده را رعایت کرده‌اید.

ویژگی‌ جذاب دیگر واچ او اس ۷ امکان اشتراک گذاشتن واچ فيس با دیگران است که از آن طریق می‌توانید واچ فیس جدید را از اپ استور، مسیج، ایميل، وب سایت و راه‌های دیگر به اشتراک بگذارید. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location