سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت برادکام تائید کرده که تراشه خود که قرار است در آیفون ۱۲ تعبیه شود را با تأخیر عرضه خواهد کرد و بنا بر باور تحلیلگران تا سه ماهه آخر سال جاری میلادی عرضه آن به تعویق میافتد.
بنابر گزارش منتشر شده از موسسه خبری بین‌المللی رویترز که تاییدی بر گزارش‌های پیشین است، شرکت برادکام خبر تأخیر در عرضه تراشه خود را تائید کرده است. شاید این مسئله در کنار تأثیر بدون شک همه گیری کرونا از دلایل اصلی تأخیر عرضه آیفون ۱۲ باشد و شاید هم دلایل مهم دیگری در این تأخیر دخیل باشند.
در ماه ژوئن امسال مدیر عامل شرکت برادکام«هوک تن» در یکی از مصاحبه‌های خود درباره «تأخیر در چرخه تولید محصولات اصلی» در یک شرکت «تلفن همراه در آمریکای شمالی» اشاره‌ داشت. اگرچه او به طور واضح نام اپل را به کار نبرد، ولی به گفته بلومبرگ گفته های هوک تن به اپل اشاره داشته است. این جمله مدیر عامل برادکام می‌تواند تأییدی بر کسب سهم بالای بازار محصولات هوشمند توسط اپل در آمریکای شمالی باشد. هر چند اپل مدت‌هاست که به شکلی قدرتمندانه این سهم را از آن خود کرده است.
اوایل امسال هم مدیر مالی شرکت اپل اظهار کرد که آیفون‌های جدید دیرتر از تاریخ معمول عرضه خواهند شد. البته او هم با صراحت تاریخ دقیق عرضه را نگفته است ولی با اشاره به اینکه آیفون‌های جدید با تأخیر چند هفته‌ای نسبت به قبل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، این موضوع را تائید کرده که این محصولات احتمالا در اکتبر 2020 آماده عرضه خواهند شد.
از آنجا که در سال ۲۰۱۹ برادکام یک پنجم از درآمدش را از راه فروش تراشه ارتباطی تلفن همراه برای اپل تأمین کرده، این موضوع میتواند مهر تاییدی بر شایعات مربوط به احتمال عرضه نشدن آیفون ۱۲ در ماه جاری باشد.

گزارش‌های منتشر شده اخیر بر عرضه اپل واچ سری 6 در کنار آیفون 12 در ماه اکتبر تاکیید دارند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location