سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 پس از درگیری‌های میان اپل و اپ استور در مورد تائید اپلیکیشن‌ها در اپ استور حالا توسعه دهندگان ژاپنی علیه سیاست‌های این شرکت اعتراض کرده‌اند.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، تعدادی از توسعه دهندگان ژاپنی فعال در حوزه ساخت بازی‌های موبایل از تصمیم اپل برای دریافت کمیسیون 30 درصدی فروش محصولات نرم افزاری در اپ استور و سرویس‌های دیگر انتقاد کرده‌اند. این توسعه دهندگان ادعا کرده‌اند که با اعتراض به اپل تصمیم دارند تا صدای دیگر افراد شبیه به خود باشند.

در بیانیه‌ای که توسعه دهندگان در این مورد منتشر کرده‌اند، از فعالیت اپیک و مبارزه حقوقی این شرکت علیه اپل حمایت شده است و استودیوهای بزرگ ژاپنی درزمینهٔ توسعه اپلیکیشن‌ها نیز درخواست شده تا این موضوع را پیگیری کنند. این بیانیه با لحنی تند منتشر شده و طی آن اپل به زورگویی و اجبار توسعه دهندگان از دستورالعمل‌های مربوطه متهم شده است.

بر اساس ادعای این توسعه دهندگان ژاپنی، شرکت گوگل فرایند آسان‌تری برای انتشار اپلیکیشن‌ها در پلی استور دارد و امکان بهتری برای ارتباط با بخش پشتیبانی دارد. برخی از توسعه دهندگان حتی پلی استور را به خاطر قانون آسان‌تر، با لقب «نجات دهنده مردود شدگان آی او اس» می‌شناسند.

اپل برای قبول اپلیکیشن‌ها در آی او اس شرایط سختی را ایجاد کرده است و این موضوع باعث اعتراض بسیاری از توسعه دهندگان در سراسر جهان شده، با این حال اعتراض از شرایط موجود برای توسعه دهندگان ژاپنی پر سر و صداتر بوده است. Makoto Shoji مؤسس شرکت PrimeTheory از مهم‌ترین توسعه دهندگان اپلیکیشن در ژاپن حتی پیشنهاد داده تا توسعه دهندگان دیگر برای آی او اس اپلیکیشن نسازند و از این پس به طور کامل این پلتفرم را نیز فراموش کنند.

این در حالی است که شرکت اپل در حال حاضر هیچ پاسخی در برابر فعالیت‌های توسعه دهندگان و اعتراض‌ها نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location