سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت کوالکام تلاش دارد تا با استفاده از فناوری‌های جدید خود در تولید تراشه‌های کاربردی هندزفری‌های تمام بی‌سیم با قابلیت نویز کنسلیشنتولید کند و با ایرپاد پرو رقابت کند.

کوالکام روز پنجشنبه از هندزفری‌های تمام بی‌سیم خود رونمایی کرد که از فناوری حذف نویز مشابه با ایرپاد پرو بهره می‌برد. این محصول بر اساس ادعای کوالکام «دارای فناوری نوین طراحی شده برای بهبود تجربه کاربری از هندزفری‌های دارای سیستم حذف نویز اکتیو» است.

این فناوری تا پیش از این نیز در ایرپاد پرو توسط شرکت اپل رونمایی شده بود که بر اساس ادعای کوالکام می‌تواند تا 200 بار در هر ثانیه فعالیت‌های اکتیو برای حذف نویز داشته باشد. این هندزفری‌ها قرار است دارای اکولایزر متغیر بر حسب شرایط باشد و به صورت خودکار صدای خروجی را بر حسب شرایط تغییر دهد.

کوالکام در حقیقت با معرفی این محصول تلاش دارد تا قابلیت‌هایی مشابه با ایرپاد پرو را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد. بر این اساس مشخص شده که این هندزفری‌های بی‌سیم قرار است بر حسب وضعیت و حالت گوش کاربر نیز تغییراتی ویژه داشته باشند و از آن طریق کاربران بتوانند به شکل بهبود یافته تر امکان گوش کردن به محتوای صوتی مختلف را داشته باشند.

در حال حاضر بسیاری از هندزفری‌های بی‌سیم دارای سیستم حذف نویز اکتیو عادی هستند و تنها محصول پیشرفته در این زمینه شامل ایرپاد پرو می‌شود.

کوالکام البته هنوز محصولی مشخص را رونمایی نکرده و صرفاً از تصمیم خود برای به کار گیری این فناوری جدید در تولید انبوه یک هندزفری تمام بی‌سیم رونمایی کرده است. با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که شرکت کوالکام در آینده نزدیک با همکاری شرکت‌های تولید کننده محصولات مشابه محصولی کاربردی و مشابه را آماده عرضه به بازار کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location