سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20200905-073357_1

شرکت اپل به تازگی نسخه هفتم آی او اس 14 بتا را آماده عرضه به کاربران کرده است. این نسخه بیش از یک هفته پس از انتشار بتای ششم و دو ماه پس از معرفی آی او اس 14 در کنفرانس WWDC 2020 آماده عرضه شده است.

این نسخه در حال حاضر برای توسعه دهندگان و کاربران عمومی آماده عرضه شده است و همه افراد می‌توانند آن را دانلود و روی تلفن‌های هوشمند آیفون خود نصب کنند. توسعه دهندگانی که اکانت Developers را از اپل خریداری کرده باشند، می‌توانند به‌صورت خودکار این نسخه را از بخش Software Update دانلود کنند. علاوه بر این، کاربران عادی می‌توانند با مراجعه به وب سایت اپل و صفحه Apple beta Testers Program این نسخه جدید را دریافت و روی تلفن‌های هوشمند خود نصب کنند. 

در این نسخه، اپل والپیپیرهای کاربران آیفون و آیپد را تغییری ویژه داده است. والپیپیر پیش‌فرض آی او اس 12 حذف شده و از این پس والپیپرهای لایو مبتنی بر حالت تاریک و روشن به تلفن‌های هوشمند اضافه شده است. این والپیپرهای جدید شبیه به رنگین کمان هستند و کاربران می‌توانند آن‌ها را روی تلفن هوشمند خود نصب کنند.

 

دسته بندی اپ لایبری نیز در این نسخه تغییرات زیادی کرده است. در این نسخه اپلیکیشن‌ها بر اساس Social، Utilities، Productivity & Finance، Information & Reading، Creativity، Other، Health & Fitness، Shopping & Food، Entertainment، Travel، Games، Arcade و Education تغییر کرده‌اند.

آخرین تغییر این نسخه به بنر ایرپاد مربوط می‌شود که در زمان اتصال ایرپاد یا ایرپاد پرو به آیفون یا آیپد ارورهای مربوط به نشان دادن بنرها از بین رفته و کاربران می‌توانند به بدون مشکل کارهای لازم را به‌صورت کاربردی از طریق آن انجام دهند.

این نسخه احتمالاً یکی از نسخه‌های پایانی آی او اس 14 بتا باشد و پس از آن اپل به دنبال عرضه نسخه نهایی خواهد رفت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location