سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌ها و شایعات منتشر شده حاکی از آن است که تاریخ عرضه اپل واچ و آیفون از سپتامبر به اکتبر موکول خواهد شد.

دعوت‌نامه مربوط به تاریخ برگزاری مراسم عرضه اپل واچ و سایر محصولات پاییزی اپل احتمالاً کمی تغییر می‌کند این در حالی است که مدل‌های جدید آیفون و اپل واچ معمولاً در رویداد سپتامبر رونمایی می‌شوند. با این حال بعید به نظر می‌رسد که اپل در سپتامبر امسال یک رویداد حضوری برای معرفی آیفون و سایر محصولات برگزار کند؛ مگر اینکه رویداد مربوطه با حضور گروه کوچکی از روزنامه نگاران باشد. اپل احتمالاً همانند کنفرانس جهانی توسعه دهندگان ۲۰۲۰ که در ژوئن و به شکل آنلاین برگزار شد، مجبور خواهد بود تا معرفی محصولات جدید را به صورت آنلاین ارائه دهد یا دعوت‌نامه آن را از طریق بیانیه‌ای در بخش خبری وب‌سایت رسمی خود به اشتراک بگذارد.
ماه گذشته Jon Prosser افشاگر سرشناس اپل ادعا کرد که قرار بود تاریخ عرضه اپل واچ و آیپد جدید از طریق دعوت‌نامه طی هفته دوم سپتامبر اعلام شود که این رویداد احتمالاً به صورت مجازی در اکتبر برگزار خواهد شد. البته افشاگر دیگری با نام مستعار Lovetodream از همان موقع ادعا کرده بود که «هیچ‌ ساعت هوشمند جدیدی در ماه سپتامبر در کار نخواهد بود»
گفتنی است که این اکانت توییتری تا پیش از این نیز جزییات دقیقی درباره نرم افزار و سخت افزارهای جدید اپل نظیر عرضه آیفون SEجدید و آیپد پرو، نام تجاری macOS Big Sur ، ویژگی شستن دست در واچ او اس 7 و ویژگی OCR در آیپد او اس 14 و موارد بیشتری را افشا کرده بود.
این توییت به ادعای وب سایت ژاپنی مک اوتاکارا مبنی بر اینکه اپل از آیفون ۱۲ و اپل واچ سری ۶ طی یک رویداد در نیمه دوم اکتبر رونمایی می‌کند، اعتبار بخشیده است. . Prosser گفته که رویداد معرفی آیفون در اکتبر خواهد بود ولی شاید زمان معرفی اپل واچ در شایعات او به صورت دقیق مطرح نشده باشد.

به هر حال سپتامبر امسال احتمالاً خبری از اعلام محصولات اپل نباشد و اپل از طریق بیانیه مطبوعاتی این جای خالی را با معرفی محصولات دیگرش پر کند. محصولاتی که ممکن است آماده معرفی شوند شامل طراحی جدید آیپد ایر 4 با صفحه نمایشگر بدون حاشیه، یک هوم پاد کوچک‌تر ، هدفون روی گوش اپل ، ایرتگ‌، و یک تلویزیون جدید اپل باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location