سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل پیش بینی می‌کند که فروش آیفون‌ 5G به دلیل همه‌گیری کرونا کاهش پیدا کند.

بنا بر اظهارات تحلیل گر مشهور اپل، مینگ چی کو فروش آیفون 5G به دلیل شرایط ویژه جهانی یعنی مواجه با بیماری کرونا کاهش خواهد داشت. این احتمال وجود دارد مبنی بر اینکه همه گوشی‌های آیفون که قرار است تا پاییز امسال عرضه شوند با دو تکنولوژی sub-6GHz و mmWave پشتیبانی می‌شوند که هر دو زیرمجموعه 5G خواهند بود. گفتنی است که تمام مدل‌های آیفون ۱۲ با پشتیبانی 5G عرضه می‌شود.

mmWave سریع‌ترین تکنولوژی است که برای مناطق شهری بسیار پرجمعیت و شلوغ استفاده می‌شود. برای مناطق وسیع‌تر در شهرها، بخش‌ها و نواحی روستایی فناوری sub-6GHz قابل دسترسی خواهد بود. به دلیل مواجهه با شرایط ویژه همه‌گیری کرونا فروش آیفون‌های 5G با قابلیت mmWave برای امسال و سال آینده یعنی ۲۰۲۱ میلادی ضعیف‌تر از حد انتظار خواهد بود.
این تحلیل‌گر اپل پیش بینی می‌کند به دلیل همه‌گیری کرونا، فروش آیفون 5G با قابلیت mmWave احتمالاً چندین میلیون واحد کمتر از حد انتظار باشد زیرا بسیاری از کشورها فناوری 5G را با تأخیر آماده پشتیبانی در شبکه همراه خود می‌کنند و به همین دلیل فروش جهانی آیفون 5G کاهش خواهد یافت.

متن پیش بینی جدید مینگ چی کو در مورد روند فروش آیفون های 5G به این شرح است:

ما بر این باور هستیم که با توجه به شرایط ویژه اخیر و همه‌گیری کرونانصب تجهیزات مبتنی بر فناوری 5G در سطح جهان و کشورهای مختلف کمتر از حد انتظار است. بنابراین تخمین زده می‌شود که فروش آیفون‌های مبتنی بر فناوری «موج میلی متری» در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی به تریب ۴ تا ۶ میلیون و ۲۵ تا ۳۵ میلیون خواهد که این میزان به ترتیب ۱۰ تا ۲۰ میلیون، میلیون و ۴۰ تا ۵۰ میلیون واحد کمتر از انتظارات خواهد بود.

مینگ چی کو

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location