سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

 شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که پشتیبانی از تمامی مدل‌های آیپاد نانو را متوقف می‌کند و این محصولات به طور کامل از رده‌ی محصولات تائید شده شرکت اپل خارج خواهند شد.

اپل در حال حاضر فقط از آیپاد تاچ نسل هفت پشتیبانی می‌کند، با این حال قرار است تا پایان ماه سپتامبر 2020 یعنی تا اوایل مهر 1399 پشتیبانی از این محصولات به طور کامل متوقف شود.

شرکت اپل از سال 2017 روند تولید و فروش سری محصولات آیپاد را به طور کامل محسوس کاهش داد. این شرکت اعلام کرده بود که کاربران تمایل کمتری برای خرید این محصولات دارند و ترجیح می‌دهند تا موسیقی‌های مورد نظر خود را در آیفون‌ها ذخیره و پخش کنند. همین موضوع باعث شده بود که دسته بندی آیپاد از زیرشاخه اصلی محصولات وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت اپل نیز حذف شود.

با این حال شرکت اپل سه سال پس از این تصمیم نیز از آیپاد نانو پشتیبانی کرده بود و امکانات نرم افزاری را به آن‌ها ارائه داده بود. محصولاتی که در رده بندی Vintage یا قدیمی شرکت اپل قرار می‌گیرند، دیگر پشتیبانی‌های نرم افزاری و آپدیت‌های مربوط به سیستم عامل را دریافت نمی‌کنند و امکان استفاده کردن از آن‌ها برای کاربران دشوار یا تقریباً غیرممکن می‌شود. این محصولات قدیمی معمولاً بین 5 تا 7 سال از عمر تولید و معرفی‌شان از طرف اپل گذشته است و محصولات جدیدی جایگزین آن‌ها شده یا چرخه تولید خارج شده‌اند.

اپل آیپاد نانو نسل اول را در سپتامبر سال 2005 رونمایی کرد و تا به امروز نیز هفت نسل از این محصولات را آماده عرضه به بازار جهانی کرده بود. اما شرکت اپل با افزایش تمایل برای خرید محصولات آیفون توسط کاربران به‌صورت تدریجی روند معرفی و عرضه مدل‌های جدید آیپاد را متوقف کرد.

در حال حاضر شرکت اپل فقط از یک آیپاد، آن هم آیپاد نسل هفت پشتیبانی نرم افزاری می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location