سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovere_20200901-152539_1

براساس آخرین گزارش‌های منتشر شده از شرکت اپل رنگ آیفون ۱۲ آبی تیره اعلام شد.

نشریه تایوانی دیجی ‌تایمز اظهار می‌کند که اپل برای اولین بار از آبی تیره در گزینه‌های رنگ آیفون ۱۲ استفاده می‌کند و با ارتقا و در کنار ویژگی‌های جدید به نسل جدید تلفن‌های هوشمند اپل می‌آید. از دیگر ویژگی‌های جدید این تلفن‌های هوشمند می‌توان به ماژول‌های دوربین، نمایشگرها و قطعات ارتباطی اشاره کرد.
«مکس وینباخ» از نویسنده و ناشران ایکس دی آ ( XDA ) اظهار می‌کند رنگ آیفون ۱۲ آبی تیره است. وینباخ بر این باور است که آبی تیره جایگزین رنگ میدنایت ‌گرین خواهد بود. گفتنی است اپل رنگ میدنایت گرین را در مدل آیفون ۱۱ پرو را در سال گذشته به بازار عرضه کرده بود. وینباخ در گذشته هم با همین دقت رنگ آیفون جدید را پیش بینی کرده بود. همچنین احتمال دارد رنگ‌های آبی و نارنجی روشن و همین‌طور بنفش برای نسخه‌های میان رده آیفون ۱۲ مورد استفاده قرار گیرد.

بر اساس اطلاعات دریافت شده توسط دیجی تایمز درباره آیفون ۱۲ انتظار می‌رود بین ۶۸ تا ۶۳ میلیون واحد از این محصول تا نیمه دوم سال 2020 به فروش برسد. اگر این خبر دقیق باشد نشان می‌دهد این تعداد در مقایسه با آیفون ۱۱ در سال گذشته ۵ میلیون کاهش یافته است که این مسئله ممکن است به تعطیلی‌های کارخانه‌های چینی در زمان همه‌گیری کرونا مربوط باشد.

شرکت اپل ماه گذشته تائید کرد که به دلیل تداوم بحران سلامت جهانی و محدودیت‌های سفر، آیفون ۱۲ با تأخیر عرضه می‌شود. سال گذشته فروش آیفون در اواخر سپتامبر آغاز شد و به دلیل مشکلات ایجاد شده احتمالاً امسال در اکتبر عرضه می‌شود. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه تأمین کنندگان اپل به دلیل تأخیر در تولید و توسعه قطعات، آیفون جدید به موقع وارد بازار نشود.
همچنین انتظار می‌رود که امسال شرکت اپل چهار مدل آیفون در سه اندازه متفاوت عرضه کند. مدل‌های میان رده آیفون با سایز ۴/۵ و 6.1 اینچبوده که جایگزین آیفون 11 خواهند بود. علاوه بر این مد‌ل‌‌های پرچم‌دار با سایز 6.1 و 6.7 اینچ تولید می‌شوند که جایگزین آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس خواهند بود.
همچنین شایعه دیگری وجود دارد که ادعا می‌کند که آیفون مدل ۷/۶ اینچ گران قیمت‌تر خواهد بود؛ این تلفن هوشمند دارای یک سنسور سه بعدی Time off Flight و یک لنز عقبی الترا واید در دوربین است. هم‌چنین فناوری تعبیه شده در سنسورهای جدید دوربین اجازه می‌دهد تا دوربین با استبلایز بهتری تصاویر را به ثبت برساند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location