سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که هیتمن 3 در ژانویه سال 2021 میلادی آماده عرضه به کاربران می‌شود.

در اطلاعات فاش شده از برخی منابع آگاه در شرکت توسعه دهنده این بازی مشخص شده که هیتمن 3 قرار است در تاریخ 20 ژانویه 2020 معادل اول بهمن 1399 آماده عرضه برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی شود.

بر اساس اطلاعات «هاکان ابرک» از IO Interactive هیتمن 3 قرار است تنها از طریق اپیک گیمز در اختیار کاربران کامپیوترهای شخصی قرار بگیرد. بر این اساس کاربران کامپیوترهای شخصی می‌توانند از طریق اپیک گیمز امکان دسترسی به سه‌گانه جدید هیتمن را داشته باشند.

در بخشی از گیم پلی این بازی، مشخص شده که مأمور 47 قرار است در مأموریت‌های جدید خود وارد شهر دبی شود و حتی از ساختمان‌های بلند این شهر بالا برود. علاوه بر این، کاربران می‌توانند با همان اکانت خود که دو قسمت قبلی هیتمن را اجرا کردند، اقدام به اجرای این بازی کنند و امتیازهای خود را برای این بخش نیز جمع آوری کنند.

گفتنی است که پیش فروش هیتمن 3 در حال آغاز است و سرویس‌های ارائه دهنده این بازی در حال تبلیغ و آماده سازی آن برای کاربران هستند. این بازی پس از عرضه در زمستان امکان اجرا روی کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس را دارا خواهد بود. البته کاربران پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز از این بازی بی‌بهره نخواهند شد.

گفتنی است که هیتمن 3 احتمالاً پایان دهنده به داستان مجموعه سه‌گانه‌های هیتمن و داستان‌های مأمور 47 خواهد بود و پس از آن فرانچیز هیتمن به دنبال توسعه و عرضه بازی‌های دیگر با چالش‌های جدیدتر خواهد رفت. این بازی یکی از عنوان‌های معمایی و اکشن است در میان کاربران است که طرفداران خاصی در سراسر دنیا را به خود جلب کرده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location