سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده از گمرک ایران شرایط مربوط به رجیستری تلفن‌های همراه با تغییراتی جدید همراه شده و از این پس با محدودیتی در سیم کارت‌های فعال سازی شده امکان ثبت تلفن همراه جدید وجود خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، تلفن‌های جدید رجیستر شده تنها روی سیم کارت‌هایی رجیستری می‌شوند که دست کم 20 روز از زمان فعال سازی آن‌ها در سامانه ارتباطی ایران گذشته باشد. این مسئله به معنای آن است که از این پس سیم کارت‌های تازه فعال سازی شده در شبکه مخابراتی امکان رجیستر شدن را نخواهند داشت.

متن اصلی گزارش گمرک ایران در مورد شرایط جدید رجیستری تلفن‌های همراه به این شرح است:

گمرک ایران، پیرو صورت جلسه شماره ۴۸ کمیته راهبری طرح رجیستری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شماره نامه ۱۰۰/۲۹۶۰۱ مورخ ۱۹ مرداد ماه، اظهار مسافری تلفن همراه (رجیستری) منوط به درج شماره سیم کارتی است که حداقل ۲۰ روز از زمان فعال‌سازی آن اعم از (صدور اولیه، IMSWAPS، انتقال مالکیت و …) گذشته باشد که در تاریخ نهم مرداد ماه نیز در زیر سامانه دور اظهاری مسافری (رجیستری تلفن همراه) اعمال شده است.

در صورت بروز مشکل افراد می‌توانند با شماره تلفن ۱۹۵ تماس حاصل کنند.

این مسئله به معنای آن است که گمرک ایران در حال محدود سازی و سخت‌تر کردن شرایط رجیستری تلفن‌های مسافری است تا از آن طریق بتواند با فعالیت سودجویان و افرادی که از رویه مسافری برای رجیستری انبوه کالاها سوءاستفاده می‌کنند، مقابله کند.

این محدودیت صرفاً برای رویه مسافری اعمال شده که باعث می‌شود تا کاربران در زمان رجیستر کردن گوشی‌های نو، مجبور به احراز خود با سیم کارت‌های تائید شده باشند و امکان استفاده از سیم کارت‌های نو و تازه راه اندازی شده وجود نداشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location