سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل طی توافقی اعلام کرده که به خاطر آنچه نقص طراحی عنوان شده مبلغ 9.75 دلار را به کاربران هندزفری‌های پاوربیتس 2 پردازد.

این مبلغ قرار است میان کاربران مقیم ایالات متحده آمریکا که پاوربیتس 2 را پیش از روز 7 اوت 2020 خریداری کرده‌اند تقسیم شود. در گزارشی که وب سایت Macrumors منتشر کرده، اپل پس از دریافت اتهام مربوط به تبلیغات دروغ در مورد مقاوم بودن پاوربیتس 2 و عدم نفوذپذیری این محصولات در برابر رطوبت، حاضر به پرداخت مبلغ 9.75 میلیون دلار به کاربران شده است.

در پرونده حقوقی باز شده علیه اپل آمده است که ادعای اپل در مورد مقاومت در برابر نفوذ آب واقعیت ندارد و این موضوع باعث گمراه شدن خریداران در زمان تهیه پاوربیتس 2 شده است. اگر چه شرکت اپل با پرداخت این مبلغ موفق به مصالحه در پرونده قانونی فوق شده، این شرکت اعلام کرده که هیچ کار اشتباهی انجام نداده و تبلیغات پاوربیتس 2 اشتباه نبوده‌اند.

در متن شکایت آمده است که این شرکت تصمیم گرفته تا مبلغ یاد شده بپردازد، چرا که هزینه مربوطه برای دفاع در برابر ادعای خود در دادگاه گران‌تر است. این مسئله نشان می‌دهد که اپل همچنان بر ضد آب بودن و بی‌نقص بودن طراحی پاوربیتس 2 تأکید دارد، اما به خاطر هزینه‌های دادگاه حاضر به پرداخت غرامت به کاربران شده است.

البته اپل اعلام کرده که این مبلغ را تنها در صورتی پرداخت می‌کند که کاربران از این شرکت شکایتی داشته باشند. بر این اساس کاربرانی که مقیم آمریکا بوده و تا پیش از 7 اوت 2020 پاوربیتس 2 را خریداری کرده باشند و تا پیش از تاریخ 20 نوامبر 2020 از اپل در دادگاه‌های رسمی آمریکا شکایت کرده باشند، بخشی از این مبلغ را به عنوان غرامت حاصل از مصالحه دریافت خواهند کرد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location