شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در نیمه اول سال 2021 از ایرپاد نسل 3 رونمایی و آن را آماده عرضه به بازار جهانی کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری دیجی تایمز شرکت اپل در حال آماده سازی شرکت‌های عضو زنجیره تأمین خود است تا از آن طریق فرایند تولید انبوه محصولاتی نظیر ایرپاد 3 را آغاز کند. ایرپاد 3 قرار است در فاز اول تا 20 درصد حجم عادی سفارش‌های اپل توسط تأمین کننده‌ها تولید شود.

دیجی تایمز گزارش داده که در فرایند تولید انبوه این محصول شرکت‌هایی نظیر LuxShare و Goertek که تا پیش از این نیز به تولید نسل‌های پیشین مشغول بوده‌اند، دخیل خواهند بود. البته در این میان شرکت Inventec قرار است سهم بیشتری از تولید ایرپاد 3 را بر عهده داشته باشد. این شرکت فرایند کاری خود را از آغاز سال 2021 میلادی آغاز کرده و پس از مدتی کوتاه این محصول را آماده تحویل به بازار جهانی می‌کند.

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات شرکت اپل نیز تا پیش از این گزارش‌هایی مربوط به تلاش شرکت اپل برای تولید و عرضه ایرپاد 3 در نیمه اول سال 2021 میلادی داده بود و حالا به نظر می‌رسد که پیش بینی‌های این تحلیلگر سرشناس به حقیقت پیوسته است.

البته مینگ چی کو خبرهایی در مورد عرضه نسخه ارزان قیمت هندزفری‌های شرکت اپل با عنوان ایرپاد پرو لایت نیز داده بود. در این میان، دیجی تایمز تأکید کرده که ایرپاد پرو لایت یا نسخه ارزان قیمت ایرپاد پرو محصولی متفاوت نسبت به ایرپاد نسل 3 است و به احتمال زیاد شرکت اپل این محصول را به صورت جداگانه آماده عرضه به بازار خواهد کرد.

ایرپاد 3 احتمالاً در جریان کنفرانس بهار 2021 شرکت اپل معرفی و پس از مدتی کوتاه آماده عرضه به بازار خواهد شد.

برخی از شایعات حاکی از آن است که شرکت اپل در این محصول از بدنه مجهز به ارتباط مگنت استفاده می‌کند که می‌تواند به دستگاه‌های جدید معرفی شده توسط اپل متصل شود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...