سبد خرید خالی‌ست.
-Recovered-Recovered

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط IDC، اپل در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ در صدر فروش پوشیدنی‌‌‌‌‌‌های هوشمند قرار گرفت.

فروش پوشیدنی‌‌‌های هوشمند طی سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ رشد ۱/۱۴٪ داشته است که در این میان محصولات صوتی نظیر ایرپاد به‌ طور قابل ملاحظه‌ای پر تقاضا بوده‌اند. همچنان که نسبت به محصولات ارزیابی سلامت هم توجهات مستمر و مداومی وجود دارد. فروشندگان اپل هووای و شیائومی سهم بالایی از فروش این محصولات را به خود اختصاص داده، در حالی ‌که فروشندگان سایر برندها برای جذب مشتریان جدید تلاش می‌کنند. سهم بازار فیت ‌بیت هم به طرز قابل ملاحظه‌ای سقوط کرده است.
شرکت اپل در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ فروش پوشیدنی‌های هوشمند را به ۹/۵ میلیون رساند که در مقایسه با سه ماهه دوم سال گذشته افزایش ۳/۲۵ درصدی داشته است. در واقع سهم فروش خود را از ۱/۳۱٪ به ۲/۳۴٪ افزایش داده است. به همین ترتیب هووای ۵/۱۸ میلیون واحد دستگاه کمتر فروخته و در جایگاه دوم قرار گرفته است.

 از طرفی تقاضا برای محصولات صوتی بسیار بیشتر و قابل ملاحظه‌تر از ساعت هوشمند و محصولات ردیابی تناسب اندام بوده و به رشد ۶/۳۲٪ رسیده است که می‌تواند به ۶۰٪ هم برسد. اپل همچنان توانست برای فروش پوشیدنی‌های هوشمند به سهم قابل ملاحظه فروش ۲۳.۷ میلیون از کل محصولات ایرپاد و دستگاه‌های برند بیتس رسیده و سپس سامسونگ و شیائومی بعد از آن قرار گرفتند.

انتظار می‌رود شرکت اپل در آینده‌ای نزدیک سری جدید از محصولات ایرپاد و نیز اپل واچ سری 6 را روانه بازار کند. این محصولات احتمالاً به نگه داشتن سهم عمده‌ای از فروش پوشیدنی‌های هوشمند اپل کمک خواهد کرد.
شرکت اپل سهم عمده بازار و فروش پوشیدنی‌های هوشمند را در سال ۲۰۲۰ به خود اختصاص داده و نسبت به سال گذشته رشد و افزایش سهم خود را به رخ سایر رقبا کشیده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location