سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovere_20200901-073511_1

هر سهم اپل امروز با سقوطی عجیب مواجه شده و از حدود 500 دلار به کمتر از 129 دلار رسیده است. اپل تا پیش از این نیز اعلام کرده بود که هر سهم خودش را به چهار واحد تقسیم می‌کند و این موضوع باعث تغییر ارزش ابتدایی هر سهم می‌شود.

هر سهم شرکت اپل در بازار نزدک (NASDAQ) و در زمان تنظیم این نوشته به 129.04 دلار رسیده است. این در حالی است که در هفته‌های گذشته ارزش سهام شرکت اپل سیر صعودی قابل توجهی داشت و به حدود 500 دلار رسیده بود. اپل اعلام کرده که تقسیم هر سهم به 4 واحد لزوماً باعث افزایش یا کاهش قیمت کلی سهام نمی‌شود، با این حال این موضوع در آینده باعث می‌شود تا سرمایه گذاران برای خرید سهام اپل تشویق شوند.

با این حال به نظر می‌رسد که ارزش هر سهم شرکت اپل در حال حاضر در همان مقدار سابق باقی مانده است و هر سهم حدوداً 500 دلاری به 4 سهم حدوداً 130 دلاری تبدیل شده است. این حال به نظر می‌رسد که این موضوع موقتی باشد و در آینده نزدیک با افزایش میزان سرمایه گذاری‌ها ارزش هر سهم شرکت اپل افزایش قابل توجهی پیدا کند. 

اپل از چند هفته پیش به یک شرکت دو تریلیون دلاری تبدیل شد و در حال حاضر نیز به عنوان ارزشمندترین شرکت دنیا شناخته می‌شود. دومین شرکت ارزشمند دنیا، کمپانی نفتی آرامکو متعلق به کشور عربستان است که بافاصله‌ای محسوس نسبت به اپل در مقام دوم قرار گرفته است.

اپل در سال 2014 نیز در زمان از معرفی و عرضه آیفون 6 اقدام به تقسیم سهام خود در بازار کرده بودو حالا در آستانه معرفی و عرضه آیفون‌های مبتنی بر سیستم ارتباطی 5G مجهز به همین سیستم ارتباطی شده است. این موضوع احتمالاً در آینده نزدیک باعث افزایش کلی ارزش سهام شرکت اپل می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location