سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل در نتیجه مبارزه حقوقی خود با شرکت اپیک گیمز اقدام به مسدود کردن تمام اکانت‌های توسعه دهنده این شرکت مسدود کرده است.

اپل اعلام کرده که دلیل این موضوع عدم همکاری اپیک گیمز در زمینه پیروی از قوانین اپ استور بوده است که در نهایت باعث شده تا توسعه دهندگان این شرکت دیگر امکان فعالیت در پلتفرم‌های توسعه داده شده توسط اپل را نداشته باشند. این اقدام باعث شده تا توسعه دهندگان اپیک گیمز حتی امکان دسترسی به اکانت‌های کاربران خود را نیز نداشته باشند.

بازی فورتنایت چند هفته هست که از دسترس کاربران آیفون‌ها خارج شده است. البته اپل با وجود حذف فورتنایت و عدم ارائه دسترسی توسعه دهندگان اپیک گیمز به پلتفرم‌هایش بازی‌های دیگر شرکت اپیک گیمز نظیر Battle Breakers و Infinity Blade Stickers را در اپ استور آماده دانلود و نصب کرده است. با این حال این مسئله می‌تواند نشان از آن باشد که بازی‌های دیگر اپیک نیز به زودی از اپ استور حذف می‌شوند.

کاربرانی که تا به امروز فورتنایت را روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده باشند، می‌توانند فصل قبلی را اجرا کنند. اما نکته مهم این است که اگر فورتنایت روی اکانت کاربران فعال شده باشد و روی دستگاه نصب نشده باشد، دیگر امکان نصب دوباره آن برای کاربران وجود نخواهد داشت.

این مسئله می‌تواند به معنای پایان همکاری اپل و اپیک گیمز برای همیشه باشد و دیگر بازی فورتنایت امکان اجرا روی تلفن‌های هوشمند آیفون و تبلت‌های آیپد را نداشته باشد.

اپیک گیمز در حال حاضر بازی فورتنایت را برای کنسول‌های بازی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی و دستگاه‌های اندرویدی آماده عرضه کرده است. علاوه بر این فورتنایت در کامپیوترهای مک نیز امکان نصب را دارد. با این حال ممکن است در آینده نزدیک محدودیت‌های فورتنایت برای اجرا در کامپیوترهای ک افزایش پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location