سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپیک گیمز به تازگی از فصل جدید فورتنایت رونمایی کرده و اعلام کرده است که تصمیمی برای عرضه آن در پلتفرم‌های اپل شامل آیفون، آیپد و مک ندارد.

این مسئله به معنای آن است که کاربران آیفون که در حال حاضر توانسته‌اند اقدام به نصب فورتنایت از طریق نسخه‌های قدیمی آن بکنند، همچنان به همان فصل پیشین محدود خواهند بود. اپیک گیمز اعلام کرده که حاضر به همکاری با شرکت اپل برای پشتیبانی از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای اپ استور و بازگشت به پلتفرم آی او اس نیست.

این در حالی است که شرکت اپل هفته پیش اعلام کرده بود که با روی باز از اپیک گیمز و بازگشت فورتنایت به اپ استور استقبال می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که شرکت فورتنایت هنوز تمایلی برای همکاری با شرکت اپل در این زمینه ندارد. یکی از سخنگویان شرکت اپیک در مصاحبه با وب سایت The Verge اعلام کرده که این فصل جدید از فورتنایت برای کاربران اپل منتشر نمی‌شود:

اپل فورتنایت را از انتشار آپدیت‌های جدید در اپ استور منع کرده است. این شرکت گفته که تمام امکانات ما برای توسعه فورتنایت در اپ استور و دستگاه‌های دیگر اپل را مسدود می‌کند. با توجه به این موضوع فصل چهارم از بخش دوم فورتنایت برای آی او اس و مک او اس در روز 27 اوت منتشر نمی‌شود.

اگر کاربران هنوز تمایل به نصب فورتنایت روی اندروید دارند، می‌توانند آخرین نسخه آن را از اپلیکیشن اپیک گیمز برای اندروید یا گلکسی استور سامسونگ دریافت کنند. 

این مسئله به معنای آن است که کاربران آیفون دیگر به نسخه‌های بعدی اپیک گیمز و فورتنایت دسترسی ندارند و نمی‌توانند بازی‌های این شرکت را استفاده کنند. به نظر می‌رسد که متضرر نهایی این موضوع نیز کاربران و طرفداران فورتنایت بوده‌اند.

 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location