سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2021 میلادی اقدام به آماده سازی و عرضه محتوای مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده به سرویس اپل تی وی پلاس کند که احتمالاً از نسل بعدی ست تاپ باکس‌های دیجیتالی اپل تی وی آماده عرضه و استفاده هستند.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، شرکت اپل تصمیم دارد تا از سال 2021 سرویس اپل تی وی پلاس را مجهز به محتوای ویژه، اختصاصی و مبتنی بر واقعیت افزوده کند. این سرویس تنها در صورتی آماده عرضه خواهد بود که کاربران اکانت اپل تی و یلاس و برخی از سخت افزارهای لازم را برای مشاهده محتوا داشته باشند.

این گزارش بلومبرگ حاوی دو مطلب مهم دیگر نیز هست. اول اینکه شرکت اپل در سال 2021 تصمیم دارد تا اپل تی وی نسل بعدی خود را با قابلیت پشتیبانی از محتوای واقعیت افزوده تولید کند و مطلب دوم این است که شرکت اپل در آینده نزدیک تجهیزات بیشتری را برای پشتیبانی از امکان پخش محتوای مبتنی بر واقعیت افزوده رونمایی کند.

این در حالی است که از سال گذشته تحلیلگرانی مثل مینگ چی کو و مارک گورمن که خودش در بلومبرگ کار می‌کند، اعلام کرده بودند که شرکت اپل از سال 2021 یا 2022 میلادی اولین تلاش‌های خود زمینه تولید عینک‌های واقعیت مجازی را رونمایی می‌کند.

علاوه بر این، گزارش اخیر بلومبرگ مشخص کرده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا این محتوای ویژه مبتنی بر واقعیت افزوده را در سرویس‌های دیگر نیز نظیر اپل موزیک، اپل آرکید و موارد دیگر نیز آماده عرضه کند. این مسئله نشان می‌دهد که شرکت اپل تصمیم دارد تا فیلم، موزیک ویدیو و بازی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده را به زودی آماده عرضه در سرویس‌های دیجیتالی خود کند که این موضوع می‌تواند به عنوان نشانه‌ای مهم از معرفی یک عینک یا هدست واقعیت افزوده از طرف اپل شناخته شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location