سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت فیس بوک به تازگی در بیانیه‌ای که به تبلیغ کنندگان و مشتریان تبلیغاتی خود منتشر کرده و طی آن اعلام کرده که سیستم ضد ردیاب کاربران که توسط اپل مورد استفاده قرار گرفته باعث ضرر 50 درصدی به کسب و کار این شرکت شده است.

این بیانیه در پست جدید وبلاگ فیس بوک نیز منتشر شده است که حاکی از عدم امکان ردیابی کاربران توسط فیس بوک برای نمایش تبلیغات هوشمند در آن است. فیس بوک ابراز نگرانی کرده که پس از انتشار نسخه نهایی این سیستم عامل نتواند دیگر تبلیغات زیادی را در حوزه‌های مختلف به کاربران نشان دهد و این مسئله به تبلیغات این شرکت ضرر قابل توجهی میزند.

دستگاه‌های تولید شده توسط اپل که آیفون و آیپد نیز زیر مجموعه‌ای از آن‌ها هستند، مجهز به سیستم تشخیص دهنده تبلیغات بوده و از آن طریق می‌توانند فعالیت‌های تبلیغاتی فیس بوک را در زمینه‌های مختلف مسدود کنند. این مسئله در نهایت باعث می‌شود تا فیس بوک درآمد کمتری از پلتفرم توسعه داده شده آی او اس داشته باشد.

فیس بوک هشدار داده که مخاطبینش در آیفون‌ها و دیگر دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس 14 دیگر نمی‌توانند تبلیغات مفید را دریافت کنند و این مسئله به یکی از بزرگ‌ترین ضررهای مالی این شرکت تبدیل می‌شود. این شرکت تخمین زده که درآمدش از پلتفرم آیفون و آی او اس به 50 درصد قبل کاهش پیدا کند که این ضرر بی سابقه توصیف شده است.

البته فیس بوک اعلام کرده که تشخیص میزان خسارت ناشی از اعمال شیوه‌های نوین ضد تبلیغاتی اپل قابل تعیین نیست و میزان 50 درصد به صورت حدودی تخمین زده شده است.

این موضوع نشان می‌دهد که ارائه سیستم‌های امنیتی جدید در آی او اس 14 تا چه حد به کسب و کار فیس بوک و شرکت‌های تبلیغاتی ناقض حریم خصوصی کاربران ضربه زده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location