سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل به تازگی در جریان مبارزه حقوقی خود با اپیک گیمز اعلام کرده که با روز باز از فورتنایت در اپ استور استقبال می‌کند، اما به شرطی که سیستم پرداخت مستقیم این بازی حذف شود.

اپیک گیمز در روزهای گذشته موفق به دریافت مهلت موقت برای فعالیت توسعه دهندگان خود از دادگاه کرده بود. با این حال اپل همچنان فورتنایت را از اپ استور حذف کرده و امکان دریافت به روز رسانی‌ها را نیز مسدود کرده است. با این حال دادگاه در حال حاضر هیچ ادعایی در مورد بازگرداندن فورتنایت به اپ استور نکرده است.

در این میان، شرکت اپل با انتشار بیانیه‌ای از دادگاه و قاضی برای صدور رأی اولیه تشکر کرده و اطلاعاتی در مورد تصمیم خود برای همکاری دوباره فورتنایت ارائه داده است.

متن این بیانیه به این شرح است: 

ما از دادگاه برای تشخیص مشکل اپیک و معرفی این شرکت به عنوان عامل اصلی اختلافات تشکر می‌کنیم. اولویت اصلی ما این است تا از این موضوع که کاربران اپ استور تجربه‌ای ایمن و عامل برای کار در محیطی ایمن و قابل اعتماد دارند اطمینان حاصل کنیم. این موضوع شامل کاربران آیفون که فورتنایت بازی می‌کنند و به دنبال فصل بعدی آن هستند نیز می‌شود.

ما با قاضی گنزالز راجرز موافق هستیم تا «راهی معقولانه را پیش بگیریم» تا اپیک طی تبعیت کردن از قوانین اپ استور، به فعالیت خود ادامه دهد. اگر اپیک این قدم را قاضی پیشنهاد آن را داده، بردارد، ما مشتاقانه و با روی باز از بازگشت فورتنایت به آی او اس استقبال می‌کنیم. ما به دنبال راهکاری برای پرونده حقوقی هستیم تا در ماه سپتامبر به دادگاه تحویل بدهیم.

اپل

با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که شرکت اپل تصمیم دارد تا برای بار دیگر همکاری با اپیک و انتشار فورتنایت در آی او اس را از سر بگیرد.

 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location