سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20200826-101529_1

 شرکت اپل از چند ساعت پیش فرایند آماده سازی و عرضه ششمین بتای آی او اس 14 و آیپد او اس 14 را آغاز کرده است.

این نسخه در حال حاضر آماده تست توسط توسعه دهندگان و کاربران عادی شده است. ششمین بتای آی او اس 14 تنها یک هفته پس از نسخه قبلی آماده عرضه به کاربران شده و احتمالاً جزو آخرین بتاهایی است که پیش از عرضه نسخه نهایی آماده عرضه به کاربران خواهد شد.

ششمین بتای آی او اس 14 در حال حاضر امکان دانلود و نصب توسط توسعه دهندگانی که اکانت 99 دلاری اپل را خریداری کرده باشند را داراست. علاوه بر این، کاربران عادی می‌توانند با مراجعه به برنامه تست کنندگان محصولات اپل اقدام به وارد کردن اپل آیدی خود کرده و پس از آن آپدیت جدید را دریافت کنند.

از آنجایی که این نسخه به تازگی منتشر شده، هنوز اطلاعات دقیق مربوط به تغییرات ارائه شده در آن نیز مشخص نشده است. با این وجود قطعاً شرکت اپل اقدام به رفع بسیاری از باگ‌های کاربردی و بهینه سازی‌های مختلف در رابط کاربری زده است. با این وجود هنوز لاگ تغییرات این نسخه در اختیار کاربران قرار نگرفته است.

در آی او اس 14 شرکت اپل بسیاری از بهینه سازی‌های ویژه نظیر طراحی جدید صفحه هوم، اضافه شدن ویجت‌ها، اپ لایبری و موارد دیگر را به کاربران ارائه داده است.

شرکت اپل اعلام کرده که نسخه نهایی آی او اس 14 را از پاییز در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند به صورت مستقیم این نسخه را روی دستگاه‌های خود دانلود و نصب کنند. این نسخه در آینده نزدیک می‌تواند جایگزین آی او اس 13 بوده و تمام دستگاه‌های قبلی را پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان استفاده قابلیت‌های مختلف را می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location