سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل اولین اپل استور شناور دنیا را در کشور سنگاپور افتتاح کرده و آن را به بهره‌برداری رسانده‌اند.

این اپل استور در منطقه Marina Bay Sands افتتاح شده است که اولین اپل استور شناور روی آب به حساب میاید.این اپل استور در حقیقت بخشی از منطقه یک هتل لوکس است که در سنگاپور قرار گرفته و تنها اپل استور در حال ارائه خدمات در این کشور به حساب نمی‌آید.

ظاهر این اپل استور شبیه به یک ساختمان کروی است که روی آب شناور باقی مانده و از طریق یک پل امکان ارتباط با محیط بیرون را برای کاربران خود فراهم کرده است. در بررسی‌های مختلف از این اپل استور بسیاری از وب سایت نوشته‌اند که ساختمان آن در طول روز شبیه بک سفینه فضایی عجیب و غریب است که روی سطح آب قرار گرفته است.

از طرف دیگر در تاریکی شب ساختمان این اپل استور به طور کامل با طراحی ویژه شهر سازگاری دارد و ظاهری جذاب به محیط آبی اطراف خود داده است. این اپل استور شبیه به فیلم‌های علمی تخیلی طراحی و تولیدشده است که یادآوری از فناوری‌های آینده نیز می‌تواند باشد.

گفتنی است که این اپل استور به خاطر اینکه در بخشی از محیط یک هتل ساخته شده، در روند رفت آمد آن محدودیت‌های زیادی وجود داشته باشد. در حقیقت این اپل استور احتمالا تنها در ساعاتی مشخص برای بازدید عموم باز است و در باقی ساعات روز تنها به میهمانان هتل خدمات مختلف را ارائه خواهد داد.

اپل در طول سال‌های گذشته تلاش کرده تا اپل استورهای خاص و منحصر به فردی را در سراسر جهان، به خصوص کشورهای شرق آسیا طراحی کند و مشتریان را به بازدید و خرید محصولات خود به صورت حضوری تشویق کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location