سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

یکی از بازی های جذاب و پرمخاطبی که در جریان DC Fandom رونمایی شد، Suicide Squad: Kill the Justice League است که در آن تعدادی از شخصیت های دی سی حضور دارند.

در تریلر منتشر شده از این بازی میتوان حضور گروه چهار نفره از ابرشرورهای دی سی را دید که شامل هارلی کویین، ددشات، کاپیتان بومرنگ و کینگ شارک میشوند. ستفون هیل کارگردان راک استدی در جریان معرفی این بازی اعلام کرده که تریلر این بازی را نزدیک صد بار دیده تا از آن طریق بتواند بهترین تریلر ممکن برای نمایش گیم پلی این بازی را به کاربران نشان دهد.

راک استدی از همین حالا تایید کرده که این بازی قرار است در سال 2022 آماده عرضه به کاربران شود. با این حال این تاریخ ممکن است به خاطر شیوع کرونا با تاخیر نیز مواجه شود و عملا توسعه دهنده بازی هیچ اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ عرضه این بازی ارائه نداده است.

Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز آماده عرضه باشد و کاربران میتوانند در جریان اجرای این بازی اقدام به استفاده از کاراکترهای مختلف برای اجرای بازی یاد شده کنند.

در تریلر این بازی نیز برخی زا کاراکترهای مشهورتر دنیای دی سی مثل سوپر حضور داشته اند که به نظر میرسد که دنیای این بازی فقط به چهار ابرشرور یاد شده مربوط نیست و قرار است گسترده تر از آنچیزی که کاربران تا پیش از این تصور میکردند باشد.

یکی دیگر از نکات جالب این بازی امکان اجرای آن به صورت مالتی پلیر همکاری است که در آن چهار نفر به صورت همزمان امکان اجرای بازی را پیدا میکنند و در یک تیم علیه دشمنان مبارزه خواهند کرد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location