سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 وی‌ام‌ویر به تازگی اقدام به معرفی VMware Fusion 12 برای مک کرده است. این نسخه با پشتیبانی هر چه بهتر از macOS Big Sur آماده ساخت شده است.

در این نسخه، سازگاری با eGPU توسعه داده شده و امکان استفاده از دایرکت ایکس 11 و OpenGL 4.1 را به کاربران مک می‌دهد. این نسخه جدید دارای افزونه‌های جدیدی است که از کرنل کدهای داخلی دایرکت ایکس و ابزارهای گرافیکی دیگر را ترجمه می‌کند و سرعت کارکرد دستگاه را بهینه سازی می‌کند.

این نسخه به طور کامل برای بهبود کارکرد مک او اس کاتالینا و بیگ سور توسعه داده شده تا امکان اجرای هرچه بهتر سیستم عامل‌های ویندوز و لینوکس را به کاربران بدهد.

وی‌ام‌ویر فیوژن یکی از ابزارهای مهم برای اجرای مجازی سیستم عامل‌های مختلف در مک است و به همین دلیل تعداد زیادی از کاربران تمایل به استفاده از آن دارند. این ابزار همچنین یکی از رقبای اصلی پارالل دسکتاپ نیز به حساب میاید که در نوع خود محبوبیت زیادی در میان کاربران کامپیوترهای مک دارد.

کاربران مک بسته به نوع نیاز خود هر از گاهی اقدام به اجرای نرم افزارهای ویندوزی یا لینوکسی روی کامپیوتر می‌کنند که وی‌ام‌ویر فیوژن می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای این موضوع باشد.

بسیاری از بازی‌های ارائه شده در سیستم عامل ویندوز می‌توانند از طریق وی‌ام ویر فیوژن امکان دسترسی بهتری را به کاربران مک بدهند و بدون نیاز به نصب بوت کمپ یا ریستارت کردن کامپیوترها امکانات ارائه شده در سیستم عامل‌های دیگر را استفاده کنند.

گفتنی است نسخه نهایی macOS Big Sur قرار است در آینده نزدیک و مشخصاً در روزهای پایانی شهریور در اختیار کاربران قرار گیرد که امکانات جدیدی را به کاربران کامپیوترهای مک می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location