شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

Kevin Gammill مدیر بخش بازی‌های مایکروسافت اعلام کرده که عدم پشتیبانی اپل از آنریل انجین و دیگر امکانات اپیک به بازی‌ها و توسعه دهندگان آن‌ها ضربه میزند.

شرکت اپیک گیمز چند ساعت پیش در جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت علیه اپل برای بار دیگر تهدید اپل برای عدم پشتیبانی از ابزارهای این شرکت در آیفون و کامپیوترهای مک را مطرح کرد و اعلام کرد که این مسئله باعث شکست کسب و کارهای بسیار زیادی خواهد شد.

 اپیک گیمز یک سند PDF را به دادگاه ارائه داد که نشان می‌دهد که اپیک گیمز با بسیاری از شرکت‌ها همکاری داشته تا ابزارهای توسعه بازی خود را به آن‌ها بفروشد. در این میان، شرکت‌های مختلف از فعالیت اپل و تهدید برای مسدود کردن این ابزارهای بازی ابراز نگرانی کرده‌اند. یکی از این شرکت‌ها نامش در سند تسلیم شده از طرف اپیک گیمز دیده می‌شود، مایکروسافت است.

Kevin Gammill مدیر بخش توسعه بازی در مایکروسافت در این سند اعلام کرده که توقف پشتیبانی از آنریل انجین و دیگر امکانات توسعه داده شده توسط اپیک گیمز باعث می‌شود تا بسیاری از شرکت‌های توسعه دهنده بازی، از جمله خود مایکروسافت با مشکل مواجه شوند. وی در ادامه به مجموعه بازی‌های Forza اشاره کرد و با تأکید بر اینکه این بازی‌ها روی آنریل انجین توسعه داده شدند، تأکید کرد که در صورت اقدام‌های اخیر اپل، کاربران نمی‌توانند به این بازی‌ها دسترسی داشته باشند و این موضوع بسیار نگران کننده است.

این مسئله نشان می‌دهد که شرکت مایکروسافت هر چند به صورت ضمنی، از فعالیت‌های اپیک گیمز به نفع توسعه دهندگان بازی و گیمرها حمایت کرده است و از اپل خواسته تا سیاست‌های انحصارطلبانه خود را در این مورد کنار بگذارد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...