سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 بیل گیتس به عنوان هم بنیان گذار و مدیر عامل اجرایی اسبق مایکروسافت به تازگی مصاحبه‌ای را انجام داده و اعلام کرده که به کاریزمای استیو جابز حسادت می‌کند.

بیل گیتس در مصاحبه با پادکست Armchair Expert ابتدا به حضور مدیران شرکت‌های فناوری برای شهادت در کمیته ضدانحصار اشاره کرد. او اعلام کرده که شرکت‌های بزرگ فناوری مستحق پاسخ به سؤال‌هایی بی‌ادبانه، غیرمنصفانه و سخت هستند. 

اگر به اندازه من یا فرد دیگری در جایگاه من موفق هستید شما مستحق پاسخ به سؤال‌هایی بی‌ادبانه، غیرمنصفانه و سخت خواهید بود. دولت این حق را دارد که به شما حمله کند. این چیزی است که بر سر شرکت‌های خیلی بزرگ میاید و مشکلی در مورد آن وجود ندارد. 

بیل گیتس همچنین به تلاشش برای یافتن واکسن ویروس کرونا اشاره کرد و در ادامه‌ی صحبت‌هایش در مورد فرهنگ تبدیل شدن کارفرمایان به افراد معروف برای فرهنگ عام صبحت کرد. او اعتراف کرد که برخلاف تبدیل شدنش به یک چهره سرشناس بین‌المللی، شخصیت اجتماعی ندارد و بسیاری از موضوعات برای او جذاب نیستند. او تأکید دارد که شخصیت اجتماعی ندارد و حتی از اینکه در تمام این سال‌ها تصمیم به یادگیری زبان دیگری به غیر از انگلیسی نگرفته خجالت زده است.

وی در ادامه سخنانش به استیو جابز اشاره کرد و اعلام کرد که به مدیر عامل سابق اپل حسادت می‌کند: 

جابز یک نابغه بود. کاری که او پس از بازگشت به اپل انجام داد را هیچ کس دیگری نمی‌توانست انجام دهد. حتی من هم نمی‌توانستم چنین کاری بکنم. او همانند یک جادوگر بزرگ انگیزه زیادی به مردم می‌داد و من یک جادو کوچک در مقابل او بودم که صرفاً زیر بار وردهای او نمی‌رفتم، اما همچنان وردهای او را می‌دیدم. من خیلی به او حسادت می‌کردم. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location