سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت اپل با انتشار بیانیه‌ای ضمن عذرخواهی از توسعه دهندگان اپلیکیشن وردپرس امکان استفاده و عرضه آپدیت‌ها برای آن را به حالت عادی بازگرداند.

بیانیه اپل به این شرح است:

ما بر این باور هستیم که مشکل پیش آمده با اپلیکیشن وردپرس حل شده است. از آنجایی که توسعه دهندگان آن نمایش گزینه پرداخت را از اپلیکیشن برداشته‌اند، در حال حاضر [وردپرس] به عنوان یک اپلیکیشن رایگان مستقل شناخته می‌شود که امکان خرید درون برنامه‌ای ندارد. ما این موضوع را به توسعه دهنده اطلاع داده‌ایم و به خاطر مشکل پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم.

روز گذشته شرکت اپل اعلام کرده بود که اپلیکیشن وردپرس از کاربران درخواست پرداخت درون برنامه‌ای می‌کند و به خاطر عدم همکاری با اپل برای ارائه سیستم پرداخت درون برنامه‌ای اپ استور، از قوانین اپل تخطی کرده است. این موضوع باعث شده بود تا بسیاری از کاربران نارضایتی خود را از تصمیم‌های گرفته شده توسط اپل ابراز کنند.

اپل به صورت پیش‌فرض 30 درصد از پرداخت‌های انجام شده توسط کاربران را به عنوان حق کمیسیون دریافت می‌کند که این موضوع باعث شده تا بسیاری از توسعه دهندگان از فعالیت در پلتفرم اپل ناراضی باشند. تا پیش از این اپلیکیشن نتفلیکس به خاطر عدم تمایل به پرداخت کمیسیون 30 درصدی، امکان پرداخت درون برنامه‌ای روی اکانت‌ها را از اپلیکیشن خود حذف کرده بود و صرفاً امکان خرید اشتراک را از طریق وب ارائه می‌داد.

اما جنگ تجاری میان اپیک گیمز و اپل بر سر پرداخت هزینه 30 درصدی، باعث شده تا حساسیت‌ها نسبت به حذف اپلیکیشن‌های دارای سرویس پرداخت‌های درون برنامه‌ای افزایش قابل توجهی داشته باشد. به همین دلیل اتفاقات روز گذشته در مورد توقف نصب آپدیت‌های وردپرس در میان کاربران سروصدای زیادی به پا کرده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location