سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 تنها دو روز پس از منتشر شدن خبر 2 تریلیون دلاری شدن اپل، ارزش هر سهم از این شرکت به 497.48 دلار رسیده است و ارزش کلی این شرکت نیز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

هر سهم اپل در بازار بورس روز شنبه اول شهریور 1399 با ارزش 497.48 دلار معامله می‌شود و این مسئله به یکی از موفقیت‌های شرکت اپل تبدیل شده است. اپل در حال حاضر با اختلاف بسیار بالا با ارزش‌ترین شرکت جهان به حساب میاید که حتی توانسته ارزش بیشتری نسبت به شرکت نفتی آرامکو پیدا کند.

ارزش هر سهم اپل در مارس سال 2019 میلادی 224 دلار بود که حالا به ارزش 500 دلار رسیده است. این مسئله نشان می‌دهد که اپل در کمتر از یک سال و نیم ارزش هر سهم خود را به دو برابر افزایش داده است و به یکی از قدرتمندترین شرکت‌های جهان تبدیل شده است.

البته رشد اخیر، فقط مربوط به شرکت اپل نبوده و کمپانی‌های فناوری نظیر تسلا، آمازون، مایکروسافت و گوگل نیز در بازه زمانی یک سال و نیم گذشته با همین رشد مواجه شده بودند.

این مسئله نشان می‌دهد که شرکت اپل ایمن‌ترین کمپانی دنیا برای سرمایه گذاران است و بسیاری از افراد در سراسر جهان روی فعالیت‌های شرکت اپل سرمایه گذاری می‌کنند.

ارزش سهام اپل در اوت 2018 به یک تریلیون دلار رسیده بود و پس از دو سال در اوت 2020 به دو تریلیون دلار رسید. حال این شرکت توانسته ارزش سهام خود را از مرز 2 تریلیون دلار نیز فراتر ببرد و به یکی از مهم‌ترین شرکت‌های دنیا تبدیل شود.

اپل احتمالاً در سال‌های آینده با تولید محصولاتی نظیر عینک واقعیت افزوده و اتومبیل‌های خودران می‌تواند ارزش سهام خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location