سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی فرایند آماده سازی و عرضه دومین بتای واچ او اس 7 را آغاز کرده و کاربران از همین حالا می‌توانند این نسخه را برای دستگاه‌های خود دانلود و نصب کنند. 

این نسخه بتا تنها 10 روز پس از عرضه نسخه بتای اول آماده عرضه شده است که دارای بهبودهایی از نظر کاربری و استفاده از ساعت هوشمند است.
در آپدیت واچ او اس 7 جدید مصرف انرژی ساعت هوشمند بهینه سازی شده و باتری اپل واچ برای مدت زمان طولانی‌تری امکان استفاده با یک شارژ کامل را پیدا کرده است. این موضوع باعث می‌شود تا کاربران برای مدت زمانی دیرتر نیاز به شارژر داشته باشند و عمر مفید باتری نیز به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.
علاوه بر این، در نسخه دومین بتای واچ او اس 7 امکاناتی اضافه شده که از آن طریق سیستم عامل سریع‌تر و نرم‌تر امکان اجرا روی ساعت را دارد. این موضوع باعث بهبود تجربه کاربری و استفاده از دستگاه‌ها به صورت سریع‌تر و بهینه‌تر می‌شود.
دیگر مشخصات نسخه بتای دوم واچ او اس 7 با بتای قبلی یکسان است که شامل قابلیت‌هایی نظیر پشتیبانی از سیستم ردیابی خواب، سیستم ردیابی شستن دست و موارد مشابه در کنار بهبود و پشتیبانی بهتر از آی او اس 14 می‌شود.
واچ او اس 7 قرار است به صورت نهایی در پاییز سال جاری آماده عرضه به کاربران شود. بر این اساس کاربران می‌توانند از پاییز امسال اقدام به دانلود و نصب نسخه جدید واچ او اس در کنار دیگر نسخه‌های جدید سیستم عامل اپل برای مک، آیفون و آیپد را دانلود کرده و از آن‌ها برای انجام کارهای مختلف استفاده کنند.
گفتنی است که این نسخه در حال حاضر دارای باگ‌های شناخته شده‌ای است و بهتر است کاربران تا زمان عرضه نسخه نهایی واچ او اس صبر کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location